О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения города Степногорска
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 августа 2016 года № 6С-8/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2016 года № 5555. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2018 года № 6С-25/10
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27.02.2018 № 6С-25/10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения города Степногорска.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения города Степногорска.
3. Признать утратившими силу решение Степногорского городского маслихата "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска" от 12 марта 2015 года № 5С-37/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4750, опубликовано 23 апреля 2015 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск"), решение Степногорского городского маслихата "О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 12 марта 2015 года № 5С-37/6 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска" от 29 марта 2016 года № 6С-2/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5308, опубликовано 28 апреля 2016 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Степногорск қаласының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6С-8/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 5555 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 6С-25/10 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386, 444-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Степногорск қаласының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Степногорск қаласының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 5С-37/6 (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4750 тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірде "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің, "Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 5С-37/6 "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 наурыздағы № 6С-2/4 (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5308 тіркелген, 2016 жылғы 28 сәуірде "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Дуйсенов
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
25.08.2016 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
С.Койшыбаев
25.08.2016 г.

4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Дүйсенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев
25.08.2016 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Қойшыбаев
25.08.2016 ж.