О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска и населенных пунктов в административных границах города Степногорска
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 ноября 2016 года № 6С-12/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5641. .
Сноска. В заголовке и по всему тексту на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27.02.2018 № 6С-25/13 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27.02.2018 № 6С-25/13 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить (понизить) ставки земельного налога на земельные участки города Степногорска и населенных пунктов в административных границах города Степногорска, согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Н.Подолько
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев
28.11.2016 г.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
С.Койшыбаев
28.11.2016 г.
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 28 ноября 2016 года
№ 6С-12/3
Проценты повышения (понижения) ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска
Номера зон
Проценты повышения (+) понижения (-) ставок земельного налога
I
+50
II
+40
III
+35
IV
+30
V
+20
Приложение 2
к решению Степногорского
городского маслихата
от 28 ноября 2016 года
№ 6С-12/3
Проценты повышения (понижения) ставок земельного налога на земельные участки населенных пунктов в административных границах города Степногорска
Номера зон
Проценты повышения (+) понижения (-) ставок земельного налога
VI
+50
VII
+20
VIII
+10
IX
0
X
-10
XI
-20
XII
-50

Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы және елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 6С-12/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5641 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "жоғарылату", "(төмендету)", "жоғарылатылсын", "(төмендетілсін)", "төмендету" сөздері "арттыру", "(азайту)", "арттырылсын", "(азайтылсын)", "азайту" сөздеріне ауыстырылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 6С-25/13 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 27.02.2018 № 6С-25/13 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 1, 2 қосымшаларына сәйкес Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы және елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелері арттырылсын (азайтылсын).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Н.Подолько
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
28.11.2016 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
С.Қойшыбаев
28.11.2016 ж.
Степногорск қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 6С-12/3 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) пайыздары
Аймақтардың нөмірлері
Жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (+) азайту (-) пайыздары
I
+50
II
+40
III
+35
IV
+30
V
+20
Степногорск қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 6С-12/3 шешіміне
2-қосымша
Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендер бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) пайыздары
Аймақтардың нөмірлері
Жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (+) азайту (-) пайыздары
VI
+50
VII
+20
VIII
+10
IX
0
X
-10
XI
-20
XII
-50