О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 5С40-2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 1 июля 2016 года № 6С 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июля 2016 года № 5470
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 28 декабря 2015 года № 5С40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5218, опубликовано 25 января 2016 года в районной газете "Егіндікөл") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1120527,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 164995 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2369 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4911 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 948252,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1133956,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5783,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9545,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3762 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1898 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2050 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 152 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21109,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21109,9 тысяч тенге:
поступление займов – 9545 тысяч тенге;
погашение займов – 4908,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16473,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного
маслихата
М.Бектуров
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района Н.Тулепов
1 июля 2016 год
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 1 июля 2016 года

Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С40-2 "Ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 шілдедегі № 6С 5-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 5470 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Ауданның 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С40-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5218 тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарда аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1120527,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 164995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2369 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4911 мың теңге;
трансферттер түсімі – 948252,8 мың теңге;
2) шығындар – 1133956,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5783,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9545,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3762 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1898 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2050 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 152 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21109,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21109,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4908,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16473,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
М.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2016 жылғы 01 шілде
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 1 шілдедегі