Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 22 июня 2016 года № а-6/162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2016 года № 5485
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Сейдахметову Л.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Суюндиков
Приложение
к постановлению акимата
Жаксынского района
от "22" июня 2016 года
№ а-6/162
Критерии по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества
№ п/п
Наименование критерия
Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи
Приватизация в форме тендера

Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № а-6/162 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 шілдеде № 5485 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендiру объектiлерiн сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкiмiнiң орынбасары Л.Ш. Сейдахметоваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттік тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков
Жақсы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" маусым
№ а-6/162
қаулысына қосымша
Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
№ р/т
Өлшемдердің атауы
Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер түріндегі жекешелендіру