О внесении изменений и дополнения в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-44/2 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2016 года № С-11/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 декабря 2016 года № 5630
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-3 "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджете района на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-44/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183, опубликовано 23 января 2016 года в районной газете "Вести" и 23 января 2016 года в районной газете "Өрлеу") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 969 567,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 745 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 035,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55 244 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 159 678,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 976 624,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 686,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 104 984,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 298,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89 743,1 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 743,1 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) для единовременной выплаты к 25-летию Независимости Республики Казахстан в сумме 38 624 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Волокитин
Секретарь
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова

Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № С-11/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5630 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-3 "Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі негізінде Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-44/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 тіркелген, 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Вести" газетінде және 2016 жылдың 23 қаңтарында аудандық "Өрлеу" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 969 567,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 745 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 035,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 244 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 159 678,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 976 624,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82 686,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 104 984,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 298,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 743,1 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 743,1 мың теңге.";
4 тармақ келесі мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін 38 624 мың теңге сомасында.";
шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
В.Волокитин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова