О внесении дополнений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2016 года № 6С-9/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2016 года № 5626. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № 6С-56/3
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25.02.2020 № 6С-56/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести дополнения в некоторые решения Бурабайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
IX (внеочередной) сессии
районного маслихата
К.Умуртаева
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
9 декабря 2016 года
Приложение
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 9 декабря 2016 года
№ 6С-9/6
Перечень
вносимых дополнений в некоторые решения Бурабайского районного маслихата
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.02.2017 № 6С-12/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. В решении Бурабайского районного маслихата "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4944, опубликовано 3 сентября 2015 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч"):
1) преамбулу указанного решения:
на государственном языке после слов "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" дополнить словами "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)";
на русском языке после слов "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" дополнить словами "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)".

Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-9/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5626 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 6С-56/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 25.02.2020 № 6С-56/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне осы шешімнің қосымшасына сәйкес толықтырулар енгізілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІХ (кезектен тыс) сессияның
төрайымы
Қ.Өміртаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
9 желтоқсан 2016 жыл
Бурабай аудандық
мәслихаттың
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 6С-9/6 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне енгізілетін
толықтырулардың тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.02.2017 № 6С-12/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4944 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қыркүйекте аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімінде:
1) аталған шешімнің кіріспесі:
мемлекеттік тілде "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" сөздерінен кейін "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)" сөздерімен толықтырылсын;
орыс тілінде "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" сөздерінен кейін "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)" сөздерімен толықтырылсын.

2) пункт 2 приложения к указанному решению:
на государственном языке после слов "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" дополнить словами "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)";
на русском языке после слов "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" дополнить словами "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)".
2. В решении Бурабайского районного маслихата "О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 24 июля 2015 года № 5С-44/2 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Бурабайском районе" от 12 мая 2016 года № 6С-2/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5397, опубликовано 16 июня 2016 года в районных газетах "Бурабай" и "Луч"):
1) преамбулу указанного решения:
на государственном языке после слов "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" дополнить словами "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)";
на русском языке после слов "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" дополнить словами "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)".
2) 3 абзац пункта 1 указанного решения:
на государственном языке после слов "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" дополнить словами "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)";
на русском языке после слов "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" дополнить словами "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)".
3. Исключен решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14.02.2017 № 6С-12/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).

2) аталған шешімнің қосымшасындағы 2 тармақ:
мемлекеттік тілде "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" сөздерінен кейін "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)" сөздерімен толықтырылсын;
орыс тілінде "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" сөздерінен кейін "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)" сөздерімен толықтырылсын.
2. "Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 шілдедегі № 5С-44/2 "Бурабай ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға), тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Бурабай аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 12 мамырдағы № 6С-2/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5397 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 маусымда аудандық "Бурабай" және "Луч" газеттерінде жарияланған) шешімінде:
1) аталған шешімнің кіріспесі:
мемлекеттік тілде "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" сөздерінен кейін "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)" сөздерімен толықтырылсын;
орыс тілінде "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" сөздерінен кейін "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)" сөздерімен толықтырылсын.
2) аталған шешімнің 1 тармағының 3 азат жолы:
мемлекеттік тілде "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319" сөздерінен кейін "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 мамырда № 11015 болып тіркелген)" сөздерімен толықтырылсын;
орыс тілінде "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" сөздерінен кейін "(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2015 года № 11015)" сөздерімен толықтырылсын.
3. Алынып тасталды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 14.02.2017 № 6С-12/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.