О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 30 марта 2016 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 апреля 2016 года № 4852. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 5 марта 2016 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы"" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4667, опубликованное 16, 18 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "107 685 219,9" заменить цифрами "124 385 513,5",
в том числе:
по поступлениям трансфертов -
цифры "72 660 977,9" заменить цифрами "89 361 271,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "109 818 951,7" заменить цифрами "125 931 465,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "-118 172,9" заменить цифрами "6 554 497,1", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "3 006 100" заменить цифрами "9 678 770";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "0" заменить цифрами "50 000", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "0" заменить цифрами "50 000";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "- 2 015 558,9" заменить цифрами "- 8 150 449,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "2 015 558,9" заменить цифрами "8 150 449,4";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в сумме 216 863 тысячи тенге в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 1-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования.".

"2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 4852 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 3 және 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 5 наурыздағы "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"" Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4667 тіркелген, 2016 жылғы 16,18 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"107 685 219,9" деген цифрлар "124 385 513,5" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"72 660 977,9" деген цифрлар "89 361 271,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"109 818 951,7" деген цифрлар "125 931 465,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"-118 172,9" деген цифрлар "6 554 497,1" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"3 006 100" деген цифрлар "9 678 770" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"0" деген цифрлар "50 000" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"0" деген цифрлар "50 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-2 015 558,9" деген цифрлар "- 8 150 449,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"2 015 558,9" деген цифрлар "8 150 449,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 5 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте жан басына шаққандағы қаржыландыруды ендіру бойынша сынақтан өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 1-11-сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты республикалық бюджетке 216 863 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.".

3) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в областном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 18 618 112 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы определяется на основании постановления акимата области.".
4) в пункте 11:
в части пятого абзаца:
цифры "664 010" заменить цифрами "2 049 345";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"393 317 тысяч тенге - на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;";
в части десятого абзаца:
цифры "418 454" заменить цифрами "419 314";
в части одиннадцатого абзаца:
цифры "639 584" заменить цифрами "446 769";
в части пятнадцатого абзаца:
цифры "12 865 254" заменить цифрами "13 767 354";
в части семнадцатого абзаца:
цифры "2 442 651" заменить цифрами "2 845 535";
в части двадцать седьмого абзаца:
цифры "69 875" заменить цифрами "68 165";
в части двадцать восьмого абзаца:
цифры "1 587 407" заменить цифрами "2 024 907";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"274 112 тысяч тенге - на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
2 900 674 тысячи тенге - на обеспечение экономической стабильности;
4 175 910 тысяч тенге - на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
1 009 тысяч тенге - на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства.".
5) пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Учесть в областном бюджете на 2016 год поступление кредитов из республиканского бюджета на содействие развитию предпринимательства в моногородах, малых городах и сельских населенных пунктах в сумме 200 000 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы кредита определяется на основании постановления акимата области.".
6) в пункте 14:
в части четвертого абзаца:
цифры "601 532" заменить цифрами "2 000";
в части пятого абзаца:
цифры "1 169 103" заменить цифрами "1 250 080";
в части шестого абзаца:
цифры "61 494" заменить цифрами "175 723";
в части седьмого абзаца:
цифры "204 546" заменить цифрами "645 814";
в части десятого абзаца:
цифры "500 000" заменить цифрами "187 392";
в части четырнадцатого абзаца:

3) мынадай мазмұндағы 5-1- тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан жалпы сомасы - 18 618 112 мың теңге нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".
4) 11 - тармақта:
бесінші абзацтың бөлігінде:
"664 010" деген цифрлар "2 049 345" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге - 393 317 мың теңге;";
оныншы абзацтың бөлігінде:
"418 454" деген цифрлар "419 314" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтың бөлігінде:
"639 584" деген цифрлар "446 769" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтың бөлігінде:
"12 865 254" деген цифрлар "13 767 354" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтың бөлігінде:
"2 442 651" деген цифрлар "2 845 535" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацтың бөлігінде:
"69 875" деген цифрлар "68 165" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырма сегізінші абзацтың бөлігінде:
"1 587 407" деген цифрлар "2 024 907" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға - 274 112 мың теңге;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге - 2 900 674 мың теңге;
жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге - 4 175 910 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға - 1 009 мың теңге.".
5) 13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте моноқалаларда, кіші қалаларда және ауылдық елді мекендерде кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге республикалық бюджеттен кредиттер 200 000 мың теңге сомасында түскені ескерілсін.
Аталған кредиттердің сомаларын бөлу облыс әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.".
6) 14 - тармақта:
төртінші абзацтың бөлігінде:
"601 532" деген цифрлар "2 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтың бөлігінде:
"1 169 103" деген цифрлар "1 250 080" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"61 494" деген цифрлар "175 723" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:
"204 546" деген цифрлар "645 814" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтың бөлігінде:
"500 000" деген цифрлар "187 392" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтың бөлігінде:

334 047
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
336 746
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а, также, больных после трансплантации органов
319 315
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
334 073
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 213 280
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
19 911
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 189 685
4
Поликлиники
15 796 569
253
Управление здравоохранения области
15 796 569
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
988 813
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
227 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 113 511
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
467 134
5
Другие виды медицинской помощи
862 812
253
Управление здравоохранения области
862 812
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением, оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
812 383
029
Областные базы спецмедснабжения
50 429
05
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 660 193
253
Управление здравоохранения области
1 660 193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
92 876
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
137 662
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
121 915
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 116
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 226 873
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 720 684
1
Социальное обеспечение
997 758
256
Управление координации занятости и социальных программ области

334 047
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
336 746
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
319 315
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
334 073
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 213 280
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
19 911
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 189 685
4
Емханалар
15 796 569
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 796 569
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
988 813
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
227 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 113 511
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
467 134
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
862 812
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
862 812
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
812 383
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
50 429
05
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 660 193
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 660 193
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 876
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
121 915
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
57 116
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 226 873
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 720 684
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
997 758
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

633 111
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
260 611
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
349 104
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
23 396
261
Управление образования области
364 647
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
317 327
037
Социальная реабилитация
47 320
2
Социальная помощь
226 542
256
Управление координации занятости и социальных программ области
226 542
003
Социальная поддержка инвалидов
226 542
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
496 384
06
9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
413 302
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
102 110
007
Капитальные расходы государственного органа
1 076
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
22 962
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
82 494
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 799
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
157 709
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
39 700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 452
263
Управление внутренней политики области
21 475
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
21 475
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 536
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

633 111
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
260 611
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
349 104
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 396
261
Облыстың білім басқармасы
364 647
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
317 327
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 320
2
Әлеуметтiк көмек
226 542
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
226 542
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
226 542
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
496 384
06
9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
413 302
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 110
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 076
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 962
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
82 494
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 799
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 709
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
39 700
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 452
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
21 475
077
Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
21 475
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 536
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

8 536
270
Управление по инспекции труда области
53 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 071
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 411 638
1
Жилищное хозяйство
6 068 121
253
Управление здравоохранения области
34 478
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
34 478
261
Управление образования области
166 108
07
1
261
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
157 971
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
8 137
273
Управление культуры, архивов и документации области
14 537
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
14 537
285
Управление физической культуры и спорта области
3 215
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
3 215
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 849 783
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
223 104
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 626 679
2
Коммунальное хозяйство
2 341 101
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 221 124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
60 530
004
Газификация населенных пунктов
480 775
005
Капитальные расходы государственного органа
295
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
651 005
07
2
279
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
95 868
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

8 536
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 071
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 071
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
8 411 638
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 068 121
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 478
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
34 478
261
Облыстың білім басқармасы
166 108
07
1
261
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 971
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 137
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
14 537
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 537
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 215
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 215
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 849 783
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
223 104
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 626 679
2
Коммуналдық шаруашылық
2 341 101
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 221 124
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 530
004
Елдi мекендердi газдандыру
480 775
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
651 005
07
2
279
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
95 868
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

30 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
80 855
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 837
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 418
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
37 315
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
45 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 049 345
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 977 878
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
8 325
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
274 112
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
256 000
020
Развитие объектов сельского хозяйства
256 000
719
Управление ветеринарии области
147 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22 639
003
Капитальные расходы государственного органа
3 288
10
1
719
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 487
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
106 514
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
79 338
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
79 338
255
Управление сельского хозяйства области
27 176
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
27 176
3
Лесное хозяйство
398 432
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
398 432
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
387 122
006
Охрана животного мира
11 310
5
Охрана окружающей среды
197 796
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

30 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
80 855
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 837
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
1 418
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
37 315
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
45 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 049 345
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 977 878
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
8 325
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
274 112
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
256 000
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
256 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
147 600
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 639
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 288
10
1
719
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 487
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
106 514
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
79 338
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79 338
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
27 176
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
27 176
3
Орман шаруашылығы
398 432
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
398 432
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
387 122
006
Жануарлар дүниесін қорғау
11 310
5
Қоршаған ортаны қорғау
197 796
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

2 505 657,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
38 024
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
206 550,1
011
Капитальные расходы государственного органа
299
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 260 784
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 600
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
1 600
13
Прочие
24 300 475,5
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 204 202,5
275
Управление предпринимательства области
2 065 623
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
40 716
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
24 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 820 050
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
180 857
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 138 579,5
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 138 579,5
9
Прочие
20 096 273
257
Управление финансов области
17 738 500
13
9
257
012
Резерв местного исполнительного органа области
700 485
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
945 209
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
12 296 205
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
3 796 601
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 290 832
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

2 505 657,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 024
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
206 550,1
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
299
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 260 784
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 600
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
1 600
13
Басқалар
24 300 475,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 204 202,5
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 065 623
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 716
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
24 000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 820 050
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
180 857
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 138 579,5
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 138 579,5
9
Басқалар
20 096 273
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 738 500
13
9
257
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
700 485
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
945 209
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар, оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 296 205
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 796 601
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 290 832
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу