О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области от 8 июня 2015 года № 199 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Постановление акимата Актюбинской области от 13 апреля 2016 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2016 года № 4915. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2020 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 03.03.2020 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 января 2016 года № 15 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13337) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 8 июня 2015 года "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4421, опубликованное 21 июля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 13 апреля 2016 года № 148
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 08 июня2015 года № 199
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"

"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 148 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 4915 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 03.03.2020 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 15 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13337) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 199 "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4421 тіркелген, 2015 жылғы 21 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 13 сәуірдегі
№ 148 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы "08" маусымдағы
№ 199 қаулысымен бекітілген
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее - услугодатель)
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя, отделов сельского хозяйства и ветеринарии районов и города Актобе (далее – Отдел);
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление в государственное учреждение "Департамент Казначейства по Актюбинской области" (далее-территориальное подразделение казначейства) реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма представления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделении (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявка по форме согласно приложению 3 к стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", утвержденному приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 января 2016 года № 15 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13337) (далее – Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действий), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) Отдел:
принимает от услугополучателя заявку с пакетом документов и делает отметку о регистрации на его копии с указанием даты и времени приема пакета документов, фамилии, имени и отчества (при наличии в документе удостоверяющем личность) ответственного лица, принявшего документы(не более 30 (тридцати) минут);
после получения заявки и документов проверяет представленные документы на полноту (в течение 3 (трех) рабочих дней);
Результат – вносит на рассмотрение межведомственной комиссии (далее - МВК)

1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі -мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінімдерді қабылдау және көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі, аудандардың және Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімдері (бұдан әрі - Бөлім);
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі көрсетілетін қызмет алушылардың банктік есепшотына аудару үшін "Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - аумақтық қазынашылық бөлімшесі) төлем шоттарының тізілімін ұсыну мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде қызметті берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) іс-әрекетінің тәртiбiн сипаттау
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 15 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтары өзгерістер енгізу туралы" бұйрығымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау") (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13337 тіркелген) мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 3 -қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінім мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-әрекетті) бастау үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, оларды орындаудың ұзақтығы:
1) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді құжаттардың топтамасын бірге қабылдайды және құжаттар топтамасының қабылданған күнін және уақытын, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегін, атын, әкесінің атын (жеке басын куәландыратын құжатта бар болған жағдайда) көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркелгені туралы белгі қояды (30 (отыз) минуттан артық емес);
өтiнiм мен құжаттарды алғаннан кейiн ұсынылған құжаттардың толықтығын тексередi (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
Нәтижесі - ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі - ВАК) қарауына енгiзедi;

2) МВК:
рассматривает представленные Отделом документы, составляет список услугополучателей, претендующих на получение субсидий (в течение 3 (трех) рабочих дней);
визуально проверяет наличие всходов (в течение 2 (двух)недель);
по итогам проверки составляет акт (в течение 3 (трех) рабочих дней);
составляет акт приемки в трех экземплярах (в течение 3 (трех) рабочих дней);
на основании акта и представленных услугополучателями в Отдел документов составляет окончательный список услугополучателей на получение субсидии (в течение 5 (пяти) рабочих дней);
Результат – направляет его на утверждение акиму района (города Актобе);
3) аким района (города Актобе) утверждает список услугополучателей (в течение 2 (двух) рабочих дней);
4) Отдел:
в случае отказа от включения услугополучателя в список МВК, выдает услугополучателю соответствующую справку с указанием причины отказа (в течение 2 (двух) рабочих дней);
представляет услугодателю утвержденный акимами районов и акимам города Актобе список и другие необходимые документы(в течение 3 (трех) рабочих дней);
Результат-направление утвержденных документов ответственному исполнителю услугодателя;
5) услугодатель:
формирует ведомость и представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате (в течение 5 (пяти) рабочих дней).
Результат-представление в территориальное подразделение казначейства платежных документов.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Отдел;
2) Услугодатель;
3) МВК;
4) аким района (города Актобе).
7. Описание последовательности прохождения каждой процедуры (действий) с указанием длительности каждой процедуры (действий):
1) Отдел:
принимает от услугополучателя заявку с пакетом документов и делает отметку о регистрации на его копии с указанием даты и времени приема пакета документов, фамилии, имени и отчества (при наличии в документе удостоверяющем личность) ответственного лица, принявшего документы(не более 30 (тридцати) минут);
после получения заявки и документов проверяет представленные документы на полноту (в течение 3 (трех) рабочих дней);
2) МВК:
рассматривает представленные Отделом документы, составляет список услугополучателей, претендующих на получение субсидий (в течение 3 (трех) рабочих дней);
визуально проверяет наличие всходов (в течение 2 (двух)недель);
по итогам проверки составляет акт (в течение 3 (трех) рабочих дней);
составляет акт приемки в трех экземплярах (в течение 3 (трех) рабочих дней);
на основании акта и представленных услугополучателями в Отдел документов составляет окончательный список услугополучателей на получение субсидии (в течение 5 (пяти) рабочих дней);
направляет его на утверждение акиму района (города Актобе);

2) ВАК:
Бөлiм ұсынған құжаттарды қарап, субсидиялар алуға үмiткер көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн жасайды (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
өскіндердің болуын шолып тексереді (2 (екі) апта ішінде);
тексеру қорытындылары бойынша акт жасайды (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
қабылдау актiсiн үш данада жасайды (3 (үш) жұмыс күні ішінде);
актiнiң және көрсетілетін қызметті алушылардың Бөлiмге ұсынған құжаттардың негiзiнде субсидиялар алуға көрсетілетін қызметті алушылардың түпкiлiктi тiзiмiн жасайды (5 (бес) жұмыс күнi iшiнде);
Нәтижесі -оны аудан (Ақтөбе қаласы) әкіміне бекітуге жолдайды;
3) аудан (Ақтөбе қаласы) әкімі көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн бекітеді (2 (екі) жұмыс күні ішінде);
4) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыны ВАК тiзiмге енгiзуден бас тартқан жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға бас тарту себептерiн көрсете отырып тиiстi анықтама бередi (2 (екi) жұмыс күнi iшiнде);
көрсетілетін қызметті берушіге аудандардың және Ақтөбе қаласының әкімдерімен бекітілген тізімді және басқа да қажетті құжаттарды ұсынады (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушіге бекітілген құжаттарды жолдайды;
5) көрсетілетін қызметті беруші:
тізімдеме қалыптастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсынады (5 (бес) жұмыс күні ішінде).
Нәтижесі - төлем құжаттарын аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ұсыну.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекетінің тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) Бөлім;
2) Көрсетілетін қызметті беруші;
3) ВАК;
4) аудан (Ақтөбе қаласы) әкімі.
7. Әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсете отырып, рәсімдердің (іс-әрекеттердің) реттілігін сипаттау:
1) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттардың топтамасын өтінімімен бірге қабылдайды) және құжаттар топтамасының қабылданған күнін және уақытын, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегін, атын, әкесінің атын (жеке басын куәландыратын құжатта бар болған жағдайда) көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркелгені туралы белгі қояды (30 (отыз) минуттан артық емес;
өтiнiм мен құжаттарды алғаннан кейiн ұсынылған құжаттардың толықтығын тексередi (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
2) ВАК:
Бөлiм ұсынған құжаттарды қарап, субсидиялар алуға үмiткер көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн жасайды (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
өскіндердің болуын шолып тексереді (2 (екі) апта ішінде);
тексеру қорытындылары бойынша акт жасайды (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
қабылдау актiсiн үш данада жасайды (3 (үш) жұмыс күні ішінде);
актiнiң және көрсетілетін қызметті алушылардың Бөлiмге ұсынған құжаттардың негiзiнде субсидиялар алуға көрсетілетін қызметті алушылардың түпкiлiктi тiзiмiн жасайды (5 (бес) жұмыс күнi iшiнде);
аудан (Ақтөбе қаласы) әкіміне тізімді бекіту үшін жолдайды;

3) аким района (города Актобе) утверждает список услугополучателей (в течение 2 (двух) рабочих дней);
4) Отдел:
в случае отказа от включения услугополучателя в список МВК, выдает услугополучателю соответствующую справку с указанием причины отказа (в течение 2 (двух) рабочих дней);
представляет услугодателю утвержденный акимами районов и города Актобе список и другие необходимые документы(в течение 3 (трех) рабочих дней);
5) услугодатель:
формирует ведомость и представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате (в течение 5 (пяти) рабочих дней).
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию с указанием длительности каждой процедуры (действий):
1) услугополучатель подает заявку и необходимые документы в Государственную корпорацию согласно Стандарту, которое осуществляется в операционном зале посредством "безбарьерного" обслуживания путем электронной очереди;
2) инспектор Государственной корпорации регистрирует поступившие документы и выдает расписку услугополучателю о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Государственной корпорации, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя и их контактные телефоны.
3) инспектор Государственной корпорации передает документы в накопительный сектор (в течение 30 (тридцати) минут).
4) накопительный сектор Государственной корпорации собирает документы, составляет реестр и передает документы Отделу через курьера Государственной корпорации;
5) Отдел:
принимает заявку с пакетом документов и регистрирует;
после получения заявки и документов проверяет представленные документы на полноту (в течение 3 (трех) рабочих дней);
6) МВК:
рассматривает представленные Отделом документы, составляет список услугополучателей, претендующих на получение субсидий (в течение 3 (трех) рабочих дней);
визуально проверяет наличие всходов (в течение 2 (двух) недель);
по итогам проверки составляет акт (в течение 3 (трех) рабочих дней);
составляет акт приемки в трех экземплярах (в течение 3 (трех) рабочих дней);
на основании акта и представленных услугополучателями в Отдел документов составляет окончательный список услугополучателей на получение субсидии и направляет его на утверждение акиму района (города Актобе) (в течение 5 (пяти) рабочих дней);

3) аудан (Ақтөбе қаласы) әкімі көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн бекітеді (2 (екі) жұмыс күні ішінде);
4) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыны ВАК тiзiмге енгiзуден бас тартқан жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға бас тарту себептерiн көрсете отырып тиiстi анықтама бередi (2 (екi) жұмыс күнi iшiнде);
көрсетілетін қызметті берушіге аудандардың және Ақтөбе қаласының әкімдерімен бекітілген тізімді және басқа да қажетті құжаттарды ұсынады (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
5) көрсетілетін қызметті беруші:
тізімдеме қалыптастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсынады (5 (бес) жұмыс күні ішінде).
4. Мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетiлетiн қызметтi берушiлермен өзара iс-әрекеттерінің тәртiбiн, сондай-ақ мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісiнде ақпараттық жүйелердi пайдалану тәртiбiн сипаттау
8. Мемлекеттік корпорация арқылы әр рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтылығын көрсете отырып жолығу тәртібін сипаттау:
1) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға Стандартқа сәйкес қажетті құжаттарды және өтінішті тапсырады, ол электрондық кезек ретімен "кедергісіз" қызмет көрсету арқылы операциялық залда жүзеге асырылады;
2) Мемлекеттік корпорация инспекторы түскен құжаттарды тіркейді және қызметті алушыға сәйкесінше мына:
сұрау салудың нөмірін және қабылданған күнін;
сұрау салынған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің түрін;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауын;
құжаттарды беру күнін (уақытын) және орнын;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған Мемлекеттік корпорация қызметкерінің тегін, атын, әкесінің атын;
қызметті алушының тегін, атын, әкесінің атын, көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегін, атын, әкесінің атын және олардың байланыс телефондарын көрсете отырып, құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді.
3) Мемлекеттік корпорацияның инспекторы қабылданған құжаттарды 30 (отыз) минут ішінде жинақтау секторына береді.
4) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау секторы құжаттарды жинайды, тізілім жасайды және Мемлекеттік корпорация курьері арқылы құжаттарды Бөлімге жібереді.
5) Бөлім:
түскен өтінімді құжаттар жиынтығын қабылдайды және тіркейді;
өтiнiмді және құжаттарды алғаннан кейiн ұсынылған құжаттардың толықтығын тексередi (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
6) ВАК:
Бөлiм ұсынған құжаттарды қарап, субсидиялар алуға үмiткер көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн жасайды (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
өскіндердің болуын шолып тексереді (2 (екі) апта ішінде);
тексеру қорытындылары бойынша акт жасайды (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
қабылдау актiсiн үш данада жасайды (3 (үш) жұмыс күні ішінде);
актiнiң және көрсетілетін қызметті алушылардың Бөлiмге ұсынған құжаттардың негiзiнде субсидиялар алуға көрсетілетін қызметті алушылардың түпкiлiктi тiзiмiн жасайды (5 (бес) жұмыс күнi iшiнде);

7) аким района (города Актобе) утверждает список услугополучателей (в течение 2 (двух) рабочих дней);
8) Отдел:
в случае отказа от включения услугополучателя в список МВК, выдает соответствующую справку с указанием причины отказа (в течение 2 (двух) рабочих дней);
представляет услугодателю утвержденный акимами районов и акимам города Актобе список и другие необходимые документы (в течение 3 (трех) рабочих дней);
9) услугодатель:
формирует ведомость и представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и передает Отделу уведомление(в течение 5 (пяти) рабочих дней);
10) Отдел регистрирует и передает результат государственной услуги курьеру Государственной корпорации.
11) курьер Государственной корпорации передает результат государственной услуги в накопительный сектор.
12) накопительный сектор Государственной корпорации передает результат государственной услуги инспектору Государственной корпорации(в течение 30 (тридцати) минут).
13) инспектор Государственной корпорации выдает услугополучателю результат государственной услуги
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с Государственной корпорации и (или) иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.
Приложение к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование стоимости
затрат на возделывание
сельскохозяйственных культур в
защищенном грунте"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

7) аудан (Ақтөбе қаласы) әкімі көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн бекітеді (2 (екі) жұмыс күні ішінде);
8) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыны ВАК тiзiмге енгiзуден бас тартқан жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға бас тарту себептерiн көрсете отырып тиiстi анықтама бередi (2 (екi) жұмыс күнi iшiнде);
көрсетілетін қызметті берушіге аудандардың және Ақтөбе қаласының әкімдерімен бекітілген тізімді және басқа да қажетті құжаттарды ұсынады (3 (үш) жұмыс күнi iшiнде);
9) көрсетілетін қызметті беруші:
тізімдеме қалыптастырады және аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсынады, сонымен қатар Бөлімге хабарлама жолдайды (5 (бес) жұмыс күні ішінде);
10) Бөлім мемлекеттік қызметтің нәтижесін тіркеп Мемлекеттік корпорацияның курьеріне ұсынады.
11) Мемлекеттік корпорацияның курьері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жинақтау секторына тапсырады.
12) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау секторы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін Мемлекеттік корпорацияның инспекторына береді (30 (отыз) минут ішінде).
13) Мемлекеттік корпорацияның инспекторы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-әрекеттерінің), өзара іс-әрекеттерінің реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ Мемлекеттік корпорация және (немесе) өзге де көрсетiлетiн қызметтi берушiлермен өзара iс-әрекеттерінің тәртiбiн және мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісiнде ақпараттық жүйелердi пайдалану тәртiбiн сипаттау осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Ауыл шаруашылығы
дақылдарын қорғалған
топырақта өңдеп өсіру
шығындарының құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы