О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области от 22 мая 2015 года № 168 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Постановление акимата Актюбинской области от 29 апреля 2016 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 июня 2016 года № 4950. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 20 ноября 2019 года № 463.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 20.11.2019 № 463 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11181) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 22 мая 2015 года № 168 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4368, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 3 июля 2015 года) следующие изменения:
1) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему постановлению;

"Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 168 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 172 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 маусымда № 4950 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 463 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 20.11.2019 № 463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11181 тіркелген) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 168 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4368 тіркелген, 2015 жылғы 3 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

4) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Искалиева Г.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 29 апреля 2016 года № 172
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 22 мая 2015 года № 168
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства Актюбинской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется услугодателем, отделами предпринимательства городов областного и районного значения (далее – Местные координаторы программы), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по индустриально-инновационному развитию области (далее – РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем либо его представителем (по нотариально заверенной доверенности) заявления-анкеты на участие согласно приложению к стандарту государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденному приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 760 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13233) (далее - Стандарт).

4) жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Ғ.Н.Есқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 29 сәуірдегі
№ 172 қаулысына 1-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 168 қаулысымен бекітілді
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі- мемлекеттік қызмет) "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің, регламенттің 1 - қосымшасында көрсетілген облыстық және аудандық маңызы бар кәсіпкерлік бөлімдерімен (бұдан әрі- Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілері) ұсынылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны - қағаз түрінде.
3. Облыстың индустриялық-инновациялық даму жөніндегі Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының немесе оның өкілінің (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушіге Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 760 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13233 тіркелген) бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес өтініш-сауалнаманы ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіздеме болып табылады.

5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения при обращении к услугодателю:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии услугодателя заявление-анкету с документами согласно пункта 9 Стандарта (далее – документы);
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует их в журнале не более 20 (двадцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю услугодателя;
Результат – принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю услугодателя.
3) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня накладывает резолюцию и передает ответственному исполнителю для дальнейшего рассмотрения документов и проверку полноты представляемых документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю услугодателя.
4) ответственный исполнитель услугодателя в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает, проверяет полноту и соответствие установленным формам представленных документов услугополучателя;
Результат – проверка полноты и соответствия документов.
5) ответственный исполнитель услугодателя в течение 14 (четырнадцати) рабочих дней с момента получения полного пакета документов готовит материалы по проектам услугополучателей и выносит на рассмотрение РКС;
Результат - вынесение материалов на рассмотрение РКС.
6) РКС по результатам обсуждения принимает решение о возможности/невозможности субсидирования услугополучателя, которое оформляется протоколом в течение 3 (трех) рабочих дней с даты проведения заседания РКС;
Результат - оформление протокола РКС.
7) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня после подписания протокола РКС выдает выписку из протокола РКС услугополучателю;
Результат – выдача выписки из протокола РКС.
При обращении к Местному координатору программы:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии Местного координатора программы документы;
2) сотрудник канцелярии Местного координатора программы регистрирует их в журнале не более 20 (двадцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю Местного координатора программы;
Результат - принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю Местного координатора.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-әрекеттердің) мазмұны, көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде оларды орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне өтініш-сауалнамаға қоса Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар) ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру.
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, ұсынылған құжаттардың толықтығын және белгіленген нысандарға сәйкестігін қарау үшін одан әрі жауапты орындаушыға береді;
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына беру.
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толықтығын, белгіленген нысандарға сәйкестігін қарайды және тексереді;
Нәтижесі – құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексеру.
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушылардың жобалары бойынша материалдарды дайындап, ӨҮК-нің қарауына шығарады;
Нәтижесі - материалдарды ӨҮК-нің қарауына шығару.
6) ӨҮК талқылау нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметті алушыны субсидиялау мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды, ол ӨҮК отырысы өткізілген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасын рәсімдеу.
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК хаттамасынан үзінді береді.
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзінді беру.
Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне жүгінгенде:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкеріне құжаттарды ұсынады;
2) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына беру.

3) руководитель Местного координатора программы в течение 1 (одного) рабочего дня накладывает резолюцию и передает ответственному исполнителю Местного координатора программы для дальнейшего рассмотрения документов и проверку полноты представляемых документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю Местного координатора программы.
4) ответственный исполнитель Местного координатора программы в течение 2 (двух) рабочих дней рассматривает и проверяет полноту и соответствие установленным формам представленных документов услугополучателя;
Результат – проверка полноты и соответствия документов.
5) ответственный исполнитель Местного координатора программы в течение 5 (пяти) рабочих дней с момента получения полного пакета документов направляет материалы услугодателю;
Результат - направление материалов услугодателю.
6) ответственный исполнитель услугодателя в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает и проверяет полноту и соответствие установленным формам представленных документов;
Результат - проверка полноты и соответствия документов.
7) ответственный исполнитель услугодателя в течение 6 (шести) рабочих дней с момента получения полного пакета документов готовит материалы по проектам услугополучателей и выносит на рассмотрение РКС;
Результат - вынесение материалов на рассмотрение РКС.
8) РКС по результатам обсуждения принимает решение о возможности/невозможности субсидирования услугополучателя, которое оформляется протоколом в течение 3 (трех) рабочих дней с даты проведения заседания РКС;
Результат – оформление протокола РКС.
9) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня после подписания протокола РКС выдает выписку из протокола РКС Местному координатору программы;
Результат – выдача выписки из протокола РКС Местному координатору прораммы.
10) Местный координатор программы готовит письмо с выпиской протокола РКС и направляет услугополучателю в течение 1 (одного) рабочего дня;
Результат - направление выписки из протокола РКС услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;

3) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, ары қарай ұсынылған құжаттардың толықтығын және белгіленген нысандарға сәйкестігін қарау үшін Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысына беру.
4) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толықтығын, белгіленген нысандарға сәйкестігін қарайды және тексереді;
Нәтижесі – құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексеру.
5) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 5 (бес) жұмыс күні ішінде материалдарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
Нәтижесі - материалдарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдау.
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын және белгіленген нысандарға сәйкестігін қарайды және тексереді;
Нәтижесі - құжаттардың толықтығын және сәйкестігін тексеру.
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 6 (алты) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушылардың жобалары бойынша материалдарды дайындап, ӨҮК-нің қарауына шығарады;
Нәтижесі - материалдарды ӨҮК-нің қарауына шығару.
8) ӨҮК талқылау нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметті алушыны субсидиялау мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды, ол ӨҮК отырысы өткізілген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасын рәсімдеу.
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне ӨҮК хаттамасынан үзінді береді;
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзіндіні Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне беру.
10) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі 1 (бір) жұмыс күні ішінде ӨҮК хаттамасынан үзіндіге қоса хат дайындайды және көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды.
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзіндіні көрсетілетін қызметті алушыға жолдау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;

4) ответственный исполнитель Местного координатора программы в течение 2 (двух) рабочих дней рассматривает, проверяет полноту и соответствие установленным формам представленных документов услугополучателя;
5) ответственный исполнитель Местного координатора программы в течение 5 (пяти) рабочих дней с момента получения полного пакета документов направляет материалы услугодателю;
6) ответственный исполнитель услугодателя в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает и проверяет полноту и соответствие установленным формам представленных документов;
7) ответственный исполнитель услугодателя в течение 6 (шести) рабочих дней с момента получения полного пакета документов готовит материалы по проектам услугополучателей и выносит на рассмотрение РКС;
8) РКС по результатам обсуждения принимает решение о возможности/невозможности субсидирования услугополучателя, которое оформляется протоколом в течение 3 (трех) рабочих дней с даты проведения заседания РКС;
9) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня после подписания протокола РКС выдает выписку из протокола РКС Местному координатору программы;
10) Местный координатор программы готовит письмо с выпиской протокола РКС и направляет услугополучателю в течение 1 (одного) рабочего дня.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2, к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процесса оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Предоставление
субсидирования части ставки
вознаграждения по кредитам в
рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Перечень адресов услугодателя и Местных координаторов программы
п/п
Наименование услугодателя и Местных координаторов программы
Юридический адрес расположения (улица, № дома)
Номера телефонов
График работы
1
Государственное учреждение "Управление предпринимательства Актюбинской области"
город Актобе, проспект Абилкайыр хана 40

4) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толықтығын, белгіленген нысандарға сәйкестігін қарайды және тексереді;
5) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 5 (бес) жұмыс күні ішінде материалдарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын және белгіленген нысандарға сәйкестігін қарайды және тексереді;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 6 (алты) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушылардың жобалары бойынша материалдарды дайындап, ӨҮК-нің қарауына шығарады;
8) ӨҮК талқылау нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметті алушыны субсидиялау мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды, ол ӨҮК отырысы өткізілген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде хаттамамен рәсімделеді;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне ӨҮК хаттамасынан үзінді береді;
10) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі 1 (бір) жұмыс күні ішінде ӨҮК хаттамасынан үзіндіге қоса хат дайындайды және көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-әрекеттерінің), өзара іс-әрекеттерінің реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2 - қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Бизнестің жол картасы –
2020" бизнесті қолдау мен
дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде
кредиттер бойынша сыйақы
мөлшерлемесінің бір бөлігіне
субсидия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілерінің тізімі
п/п
Көрсетілетін қызметті беруші және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілерінің атауы
Орналасқан жердің заңды мекен-жайы (көше, үйдің №)
Телефон нөмірі
Жұмыс кестесі
1
"Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40

8-7132 -74-21-86
с понедельника по пятницу с 9.00 до 19.00 часов, перерыв с 13.00 до 15.00 часов, кроме выходных и праздничных дней.
2
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Актобе"
город Актобе, улица Алтынсарина, 2
8-7132-22-16-06
3
Государственное учреждение "Айтекебийский районный отдел предпринимательства"
село Комсомольское, улица Жургенова, 62
8-71339-2-19-08
4
Государственное учреждение "Алгинский районный отдел предпринимательства"
город Алга, 5 микрорайон, 4
8-71337-4-26-38
5
Государственное учреждение "Байганинский районный отдел сельского хозяйства ипредпринимательства"
село Карауылкелды, улица Д.Кунаева, 36
8-71345-22-1-72
6
Государственное учреждение "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства Мартукского района"
село Мартук, улица Сейфуллина, 36
8-71331-21-5-55
7
Государственное учреждение "Мугалжарский районный отдел предпринимательства"
город Кандыагаш, микрорайон Молодежный, 2
8-71333-3-06-72
8
Государственное учреждение "Темирский районный отдел предпринимательства"
поселок Шубаркудук, улица Желтоксан, 5
8-71346-2-24-52
9
Государственное учреждение "Уилский районный отдел предпринимательства"
село Уил, улица Кокжар, 69
8-71332-2-19-40
10
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел предпринимательства"
город Хромтау, улица Горького, 9
8-71336-21-1-41
11
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Шалкарского района"
город Шалкар, улица Айтеке би, 47 а

8-7132 -74-21-86
Демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, үзіліс 13.00-ден 15.00-ға дейін.
2
"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 2
8-7132-22-16-06
3
"Әйтеке би аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Комсомол ауылы, Жүргенов көшесі, 62
8-71339-2-19-08
4
"Алға аудандық аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Алға қаласы, 5 мөлтек ауданы, 4
8-71337-4-26-38
5
"Байғанин аудандық ауыл шаруашылығы және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарауылкелды ауылы, Д.Қонаев көшесі, 36
8-71345-22-1-72
6
"Мәртөк аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мәртөк ауылы, Сейфуллин көшесі, 36
8-71331-21-5-55
7
"Мұғалжар аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қандыағаш қаласы, Жастық мөлтек ауданы, 2
8-71333-3-06-72
8
"Темір аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шұбарқұдық кенті, Желтоқсан көшесі, 5
8-71346-2-24-52
9
"Ойыл аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69
8-71332-2-19-40
10
"Хромтау аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Хромтау қаласы, Горький көшесі, 9
8-71336-21-1-41
11
"Шалкар ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі, 47 а

8-71335-49-2-78
12
Государственное учреждение "Иргизский районный отдел предпринимательства"
село Иргиз, улица Алтынсарина, 7
8-71343-21-2-21
13
Государственное учреждение "Каргалинский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
село Бадамша, улица Абилкайыр хана, 38
8-71342-22-2-06
14
Государственное учреждение "Кобдинский районный отдел предпринимательства"
село Кобда, улица Астана, 48
8-71341-2-20-12
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Предоставление
субсидирования части ставки
вознаграждения по кредитам в
рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги при обращении к услугодателю
Приложение 2 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 29 апреля 2016 года № 172
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 22 мая 2015 года № 168
Регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства Актюбинской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется услугодателем, отделами предпринимательства городов областного и районного значения (далее – Местные координаторы программы), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги по кредитам свыше 180 миллионов тенге является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по индустриально-инновационному развитию области (далее – РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем либо его представителем (по нотариально заверенной доверенности) заявления на участие согласно приложению 2 к стандарту государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденному приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 760 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13233) (далее - Стандарт).

8-71335-49-2-78
12
"Ырғыз аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 7
8-71343-21-2-21
13
"Қарғалы аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бадамша ауылы, Әбілқайыр хан көшесі, 38
8-71342-22-2-06
14
"Қобда аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8-71341-2-20-12
"Бизнестің жол картасы –
2020" бизнесті қолдау мен
дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде
кредиттер бойынша сыйақы
мөлшерлемесінің бір бөлігіне
субсидия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 - қосымша
Көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістер анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 29 сәуірдегі
№ 172 қаулысына 2-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 168 қаулысымен бекітілді
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі- мемлекеттік қызмет) "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің, регламенттің 1 - қосымшасында көрсетілген облыстық және аудандық маңызы бар кәсіпкерлік бөлімдерімен (бұдан әрі- Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілері) ұсынылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. 180 миллион теңгеден астам кредиттер бойынша - облыстың индустриялық-инновациялық даму жөніндегі Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының немесе оның өкілінің (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушіге Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 760 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13233 тіркелген) бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 2-қосымшасына сәйкес өтінішті ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіздеме болып табылады.

5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения при обращении к услугодателю:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии услугодателя заявление на участие согласно приложению 2 к Стандарту и документы согласно пункта 9 Стандарта (далее - документы);
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует их в журнале не более 30 (тридцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю услугодателя;
Результат – принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю услугодателя.
3) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня накладывает резолюцию и передает ответственному исполнителю для проверки полноты представленных документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю услугодателя.
4) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту представляемых документов и в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения полного пакета документов подготавливает материалы по проектам услугополучателей для вынесения на рассмотрение РКС;
Результат – вынесение материалов на рассмотрение РКС.
5) РКС в течение 10 (десяти) рабочих дней рассматривает проекты на соответствие критериям программы и принимает решение о возможности/невозможности гарантирования;
Результат – принятие решения и оформление протокола РКС.
6) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней после подписания протокола РКС выдает выписку из протокола РКС услугополучателю;
Результат – выдача выписки протокола РКС.
при обращении к Местному координатору программы:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии Местного координатора программы документы;
2) сотрудник канцелярии Местного координатора программы регистрирует их в журнале не более 30 (тридцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю Местного координатора программы;
Результат – принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю Местного координатора программы.
3) руководитель Местного координатора программы в течение 1 (одного) рабочего дня накладывает резолюцию и передает ответственному исполнителю для проверки полноты представленных документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю Местного координатора программы.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-әрекеттердің) мазмұны, көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде оларды орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес өтініш және Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар) ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 30 (отыз) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөні, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру.
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру үшін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына беру.
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушылардың жобалары бойынша материалдарды дайындап, ӨҮК-нің қарауына шығарады;
Нәтижесі - материалдарды ӨҮК-нің қарауына шығару.
5) ӨҮК 10 (он) жұмыс күні ішінде жобалардың бағдарлама критерийлеріне сәйкестігін қарайды және кепілдендіру мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды;
Нәтижесі - шешім қабылдау және ӨҮК хаттамасын рәсімдеу.
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК хаттамасынан үзінді береді.
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзінді беру.
Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне жүгінгенде:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкеріне құжаттарды ұсынады;
2) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкері 30 (отыз) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына беру.
3) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру үшін Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысына беру.

4) ответственный исполнитель Местного координатора программы проверяет полноту представляемых документов и в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения полного пакета документов направляет документы услугодателю;
Результат – направление материалов услугодателю.
5) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней проверяет полноту представляемых документов и подготавливает материалы по проектам услугополучателей для вынесения на рассмотрение РКС;
Результат – вынесение материалов на рассмотрение РКС;
6) РКС в течение 7 (семи) рабочих дней рассматривает проекты на соответствие критериям программы и принимает решение о возможности/невозможности гарантирования;
Результат – принятие решения и оформление протокола РКС.
7) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня после подписания протокола РКС выдает выписку из протокола РКС Местному координатору программы;
Результат – выдача выписки протокола РКС.
8) Местный координатор программы готовит письмо с выпиской протокола РКС и в течение 1 (одного) рабочего дня направляет услугополучателю;
Результат - выдача выписки протокола РКС услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) Региональный координационный совет;
5) сотрудник канцелярии Местного координатора программы;
6) руководитель Местного координатора программы;
7) ответственный исполнитель Местного координатора программы.
8. Описание последовательности процедур (действий) оказания государственной услуги с указанием длительности каждой процедуры (действия), при обращении к услугодателю:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии услугодателя документы;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует их в журнале не более 30 (тридцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю услугодателя;
3) руководитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня накладывает резолюцию и передает ответственному исполнителю для проверки полноты представленных документов;

4) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдау.
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және көрсетілетін қызметті алушылардың жобалары бойынша материалдарды дайындап, ӨҮК-нің қарауына шығарады;
Нәтижесі – материалдарды ӨҮК-нің қарауына шығару.
6) ӨҮК 7 (жеті) жұмыс күні ішінде жобалардың бағдарлама критерийлеріне сәйкестігін қарайды және кепілдендіру мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды;
Нәтижесі - шешім қабылдау және ӨҮК хаттамасын рәсімдеу.
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне ӨҮК хаттамасынан үзінді береді;
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзінді беру.
8) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі 1 (бір) жұмыс күні ішінде ӨҮК хаттамасының үзіндісімен қоса хат дайындайды және көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды;
Әрекеттің нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзіндіні көрсетілетін қызметті алушыға жолдау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) Өңірлік үйлестіру кеңесі;
5) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкері;
6) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысы;
7) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы.
8. Көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету рәсімдері (іс-әрекеттері) кезектілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 30 (отыз) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөні, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру үшін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді;

8-71335-49-2-78
12
Государственное учреждение "Иргизский районный отдел предпринимательства"
село Иргиз, улица Алтынсарина, 7
8-71343-21-2-21
13
Государственное учреждение "Каргалинский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
село Бадамша, улица Абилкайыр хана, 38
8-71342-22-2-06
14
Государственное учреждение "Кобдинский районный отдел предпринимательства"
село Кобда, улица Астана, 48
8-71341-2-20-12
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Предоставление гарантий по
кредитам в рамках Единой
программы поддержки и
развития бизнеса "Дорожная
карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги при обращении к услугодателю
Приложение 3 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 29 апреля 2016 года № 172
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 22 мая 2015 года № 168
Регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства Актюбинской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется услугодателем, отделами предпринимательства городов областного и районного значения (далее – Местные координаторы программы), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является договор о предоставлении гранта.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем либо его представителем (по нотариально заверенной доверенности) заявки с документами согласно приложению к стандарту государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденному приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 760 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13233) (далее - Стандарт).

8-71335-49-2-78
12
"Ырғыз аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 7
8-71343-21-2-21
13
"Қарғалы аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бадамша ауылы, Әбілқайыр хан көшесі, 38
8-71342-22-2-06
14
"Қобда аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8-71341-2-20-12
"Бизнестің жол картасы –
2020" бизнесті қолдау мен
дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде
жеке кәсіпкерлік
субъектілерінің кредиттері
бойынша кепілдіктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2 - қосымша
Көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістер анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 29 сәуірдегі
№ 172 қаулысына 3-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 168 қаулысымен бекітілді
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасының шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі-мемлекеттік қызмет) "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің, регламенттің 1 - қосымшасында көрсетілген облыстық және аудандық маңызы бар кәсіпкерлік бөлімдерімен (бұдан әрі- Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілері) ұсынылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны - қағаз түрінде.
3. Грантты беру туралы шарт мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының немесе оның өкілінің (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушіге Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 760 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13233 тіркелген) бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес өтінімге қоса құжаттарды ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіздеме болып табылады.

5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения при обращении к услугодателю:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии услугодателя заявку с документами согласно пункта 9 Стандарта (далее - документы);
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует их в журнале не более 20 (двадцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю услугодателя;
Результат - принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю услугодателя.
3) руководитель услугодателя накладывает резолюцию и в течение 1 (одного) рабочего дня передает ответственному исполнителю для дальнейшего рассмотрения документов и проверку полноты представляемых документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю услугодателя.
4) ответственный исполнитель услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней проверяет полноту представленных документов и в течение 10 (десяти) рабочих дней с момента получения всех документов выносит материалы услугополучателя на рассмотрение Конкурсной комиссии;
Результат – вынесение материалов на рассмотрение Конкурсной комиссии.
5) Конкурсная комиссия рассматривает бизнес-проекты услугополучателей и дает рекомендации о предоставлении грантов (об отказе в их предоставлении), которое оформляется протоколом не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня последнего заседания Конкурсной комиссии;
Результат – оформление протокола Конкурсной комиссии.
6) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня направляет протокол Конкурсной комиссии на рассмотрение Регионального координационного совета (далее - РКС);
Результат - направление протокола Конкурсной комиссии на рассмотрение РКС.
7) РКС в течение 7 (семи) рабочих дней рассматривает рекомендации Конкурсной комиссии, по результатам обсуждения производит отбор бизнес-проектов предпринимателей и принимает решение о возможности/невозможности предоставления гранта, которое оформляется протоколом в течение 2 (двух) рабочих дней с даты проведения заседания РКС;
Результат – принятие решении и оформление протокола заседания РКС.
8) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней направляет уведомление услугополучателю о решении РКС и выдает выписку из протокола РКС по одобренным (отклоненным) бизнес - проектам членам Конкурсной комиссии;
Результат – уведомление услугополучателя и выдача выписки из протокола РКС.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-әрекеттердің) мазмұны, көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде оларды орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне өтінімге қоса Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар) ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру.
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, қарау үшін және ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру үшін одан әрі жауапты орындаушыға береді;
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына беру.
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және барлық құжаттарды алғаннан кейін 10 (он) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының материалдарын Конкурстық комиссияның қарауына шығарады;
Нәтижесі – материалдарды Конкурстық комиссияның қарауына шығару.
5) Конкурстық комиссия көрсетілетін қызметті алушылардың бизнес-жобаларын қарайды және грант беру (беруден бас тарту) туралы ұсынымдар береді, ол Конкурстық комиссияның соңғы отырысы өткеннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірілмей хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі – Конкурстық комиссия хаттамасын рәсімдеу.
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде Конкурстық комиссияның хаттамасын Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына жолдайды;
Нәтижесі – Конкурстық комиссияның хаттамасын ӨҮК қарауына жолдау.
7) ӨҮК 7 (жеті) жұмыс күні ішінде Конкурстық комиссияның ұсынымдарын қарайды, талқылау нәтижелері бойынша кәсіпкерлердің бизнес-жобаларын іріктейді және грант беру мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды, ол ӨҮК отырысы өткізілген күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі – шешім қабылдау және ӨҮК отырысының хаттамасын рәсімдеу.
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК шешімі туралы хабарлама жолдайды және мақұлданған/бас тартылған бизнес-жобалар бойынша ӨҮК хаттамасынан үзіндіні Конкурстық комиссия мүшелеріне береді;
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушыны хабарландыру және ӨҮК хаттамасынан үзінді беру.

9) ответственный исполнитель услугодателя в случае положительного решения РКС в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня утверждения протокола заседания РКС подписывает договор о предоставлении гранта;
Результат – подписание договора о предоставлении гранта.
при обращении к Местному координатору программы:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии Местного координатора программы документы;
2) сотрудник канцелярии Местного координатора программы регистрирует их в журнале не более 20 (двадцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю Местного координатора программы;
Результат - принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю Местного координатора программы.
3) руководитель Местного координатора программы накладывает резолюцию и в течение 1 (одного) рабочего дня передает ответственному исполнителю Местного координатора программы для дальнейшего рассмотрения документов и проверку полноты представляемых документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю Местного координатора программы.
4) ответственный исполнитель Местного координатора программы проверяет полноту представленных документов и в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения полного пакета документов направляет услугодателю;
Результат – направление пакета документов услугодателю.
5) ответственный исполнитель услугодателя в течение 10 (десяти) рабочих дней с момента получения всех документов и информации выносит материалы услугополучателя на рассмотрение Конкурсной комиссии;
Результат – вынесение материалов на рассмотрение Конкурсной комиссии.
6) Конкурсная комиссия рассматривает бизнес-проекты услугополучателей и дает рекомендации о предоставлении грантов (об отказе в их предоставлении), которое оформляется протоколом не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня последнего заседания Конкурсной комиссии;
Результат – оформление протокола Конкурсной комиссии.
7) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня направляет протокол Конкурсной комиссии на рассмотрение РКС;
Результат - направление протокола Конкурсной комиссии на рассмотрение РКС.
8) РКС в течение 7 (семи) рабочих дней рассматривает рекомендации Конкурсной комиссии, по результатам обсуждения производит отбор бизнес-проектов предпринимателей и принимает решение о возможности/невозможности предоставления гранта, которое оформляется протоколом в течение 2 (двух) рабочих дней с даты проведения заседания РКС;
Результат – принятие решения и оформление протокола заседания РКС.

9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ӨҮК-нің оң шешімі болған жағдайда ӨҮК отырысының хаттамасы бекітілгеннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде грант беру туралы шартқа қол қояды.
Нәтижесі – грант беру туралы шартқа қол қою.
Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне жүгінгенде:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкеріне құжаттарды ұсынады;
2) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына беру.
3) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, қарау үшін және ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру үшін одан әрі жауапты орындаушыға береді;
Нәтижесі – құжаттарды Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысына беру.
4) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексереді және құжаттардың толық топтамасын алғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
Нәтижесі – құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушіге жолдау.
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы барлық құжаттарды және ақпаратты алған сәттен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде материалдарды Конкурстық комиссияның қарауына шығарады;
Нәтижесі – материалдарды Конкурстық комиссияның қарауына шығару.
6) Конкурстық комиссия көрсетілетін қызметті алушылардың бизнес-жобаларын қарайды және грант беру (беруден бас тарту) туралы ұсынымдар береді, ол Конкурстық комиссияның соңғы отырысы өткеннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірілмей хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі – Конкурстық комиссияның хаттамасын рәсімдеу.
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде Конкурстық комиссияның хаттамасын ӨҮК қарауына жолдайды;
Нәтижесі – Конкурстық комиссияның хаттамасын ӨҮК қарауына жолдау.
8) ӨҮК 7 (жеті) жұмыс күні ішінде Конкурстық комиссияның ұсынымдарын қарайды, талқылау нәтижелері бойынша кәсіпкерлердің бизнес-жобаларын іріктейді және грант беру мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды, ол ӨҮК отырысы өткізілген күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі – шешім қабылдау және ӨҮК отырысының хаттамасын рәсімдеу.

9) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня направляет уведомление Местному координатору программы о решении РКС и выдает выписку из протокола РКС по одобренным/отказанным бизнес - проектам членам Конкурсной комиссии;
Результат – уведомление о принятом решении Местному координатору программы и выдача выписки из протокола РКС.
10) Местный координатор программы в течение 1 (одного) рабочего дня уведомляет услугополучателя о принятом решении РКС;
Результат – уведомление о принятом решении РКС услугополучателя.
11) ответственный исполнитель услугодателя в случае положительного решения РКС в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня утверждения протокола заседания РКС подписывает договор о предоставлении гранта.
Результат – подписание договора о предоставлении гранта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) конкурсная комиссия;
5) Региональный координационный совет;
6) сотрудник канцелярии Местного координатора программы;
7) руководитель Местного координатора программы;
8) ответственный исполнитель Местного координатора программы.
8. Описание последовательности процедур (действий) оказания государственной услуги с указанием длительности каждой процедуры (действия) при обращении к услугодателю:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии услугодателя документы;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует их в журнале не более 20 (двадцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов принявшего документы) и передает документы руководителю услугодателя;
3) руководитель услугодателя накладывает резолюцию и в течение 1 (одного) рабочего дня передает ответственному исполнителю для дальнейшего рассмотрения документов и проверку полноты представляемых документов;
4) ответственный исполнитель услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней проверяет полноту представленных документов и в течение 10 (десяти) рабочих дней с момента получения всех документов выносит материалы услугополучателя на рассмотрение Конкурсной комиссии;

9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 1 (бір) жұмыс күні ішінде Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне ӨҮК шешімі туралы хабарлама жолдайды және мақұлданған/бас тартылған бизнес-жобалар бойынша ӨҮК хаттамасынан үзіндіні Конкурстық комиссия мүшелеріне береді;
Нәтижесі - Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісін хабарландыру және ӨҮК хаттамасынан үзінді беру.
10) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі 1 (бір) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыны ӨҮК-мен қабылданған шешім туралы хабарландырады;
Нәтижесі – ӨҮК-мен қабылданған шешім туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабарландыру.
11) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ӨҮК-нің оң шешімі болған жағдайда ӨҮК отырысының хаттамасы бекітілгеннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде грант беру туралы шартқа қол қояды.
Нәтижесі – грант беру туралы шартқа қол қою.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) Конкурстық комиссия;
5) Өңірлік үйлестіру кеңесі;
6) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкері;
7) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысы;
8) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы.
8. Көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету рәсімдері (іс-әрекеттері) кезектілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде бұрыштама қойып, қарау үшін және ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру үшін одан әрі жауапты орындаушыға береді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және барлық құжаттарды алғаннан кейін 10 (он) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының материалдарын Конкурстық комиссияның қарауына шығарады;

8-71335-49-2-78
12
Государственное учреждение "Иргизский районный отдел предпринимательства"
село Иргиз, улица Алтынсарина, 7
8-71343-21-2-21
13
Государственное учреждение "Каргалинский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
село Бадамша, улица Абилкайыр хана, 38
8-71342-22-2-06
14
Государственное учреждение "Кобдинский районный отдел предпринимательства"
село Кобда, улица Астана, 48
8-71341-2-20-12
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Предоставление
государственных грантов в
рамках Единой программы
поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги при обращении к услугодателю
Приложение 4 к постановлению
акимата Актюбинской области
от 29 апреля 2016 года № 172
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 22 мая 2015 года № 168
Регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства Актюбинской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется услугодателем, отделами предпринимательства городов областного и районного значения (далее – Местные координаторы программы), указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по индустриально-инновационному развитию области (далее – РКС).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем либо его представителем (по нотариально заверенной доверенности) заявки в произвольной форме с документами согласно пункта 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденному приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 760 "О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13233) (далее - Стандарт).

8-71335-49-2-78
12
"Ырғыз аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ырғыз ауылы, Алтынсарин көшесі, 7
8-71343-21-2-21
13
"Қарғалы аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бадамша ауылы, Әбілқайыр хан көшесі, 38
8-71342-22-2-06
14
"Қобда аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қобда ауылы, Астана көшесі, 48
8-71341-2-20-12
"Бизнестің жол картасы -
2020" бизнесті қолдау мен
дамытудың бірыңғай
бағдарламасы шеңберінде
мемлекеттік гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістер анықтамалығы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2016 жылғы 29 сәуірдегі
№ 172 қаулысына 4-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 22 мамырдағы
№ 168 қаулысымен бекітілді
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі-мемлекеттік қызмет) "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің, регламенттің 1 - қосымшасында көрсетілген облыстық және аудандық маңызы бар кәсіпкерлік бөлімдерімен (бұдан әрі- Бағдарламаның жергілікті үйлестірушілері) ұсынылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны - қағаз түрінде.
3. Облыстың индустриялық-инновациялық даму жөніндегі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының немесе оның өкілінің (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушіге еркін нысандағы өтінімге қоса Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 760 "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13233 тіркелген) бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9 тармағына сәйкес құжаттарды ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-әрекетті) бастауға негіздеме болып табылады.

5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения при обращении к услугодателю:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии услугодателя заявку на участие в произвольной форме с документами согласно пункта 9 Стандарта (далее – документы);
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует их в журнале не более 20 (двадцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица) и передает руководителю услугодателя;
Результат – принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю усдугодателя.
3) руководитель услугодателя накладывает резолюцию и в течение 1 (одного) рабочего дня передает ответственному исполнителю для дальнейшего рассмотрения документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю услугодателя.
4) ответственный исполнитель услугодателя в течение 7 (семи) рабочих дней рассматривает документы, готовит перечень проектов и выносит на рассмотрение РКС;
Результат – вынесение проектов на рассмотрение РКС.
5) РКС рассматривает перечень проектов в течение 2 (двух) рабочих дней. По результатам обсуждения принимает решение о возможности/невозможности финансирования строительства производственной (индустриальной) инфраструктуры, которое оформляется протоколом в течение 3 (трех) рабочих дней с даты проведения заседания РКС.
Результат – принятие решения и оформление протокола РКС;
6) сотрудник канцелярии услугодателя выдает выписку из протокола РКС услугополучателю в течение 2 (двух) рабочих дней после подписания протокола РКС.
Результат – выдача выписки протокола РКС.
7) ответственный исполнитель услугодателя в случае вынесения положительного решения готовит и направляет бюджетную заявку с приложением требуемых документов уполномоченному органу.
Результат –направление бюджетной заявки в уполномоченный орган.
при обращении к Местному координатору программы:
1) услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) предоставляет сотруднику канцелярии Местного координатора программы документы;
2) сотрудник канцелярии Местного координатора программы регистрирует их в журнале не более 20 (двадцати) минут с момента поступления (с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица) и направляет руководителю услугодателя;
Результат - принятие документов, регистрация их в журнале и передача руководителю Местного координатора программы.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-әрекеттердің) мазмұны, көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде оларды орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне еркін нысандағы өтінімге қоса Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар) ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру.
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұрыштама қояды және 1 (бір) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарау үшін одан әрі жауапты орындаушыға береді;
Нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына беру.
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 7 (жеті) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды, жобалардың тізімін дайындайды және ӨҮК қарауына шығарады;
Нәтижесі - жобаларды ӨҮК-нің қарауына шығару.
5) ӨҮК жобалар тізімін 2 (екі) жұмыс күні ішінде қарайды. Талқылау нәтижелері бойынша өндірістік (индустриялық) инфрақұрылым құрылысын қаржыландыру мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды, ол ӨҮК отырысы өткізілген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі – шешім қабылдау және ӨҮК отырысының хаттамасын рәсімдеу.
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК хаттамасынан үзінді береді;
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзінді беру.
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы оң шешім қабылданған жағдайда бюджеттік өтінімді дайындайды және қажетті құжаттарымен қоса уәкілетті органға жолдайды.
Нәтижесі - уәкілетті органға бюджеттік өтінімді жолдау.
Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне жүгінгенде:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі (нотариалдық куәландырылған сенімхат бойынша) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкеріне құжаттарды ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттан аспайтын уақытта құжаттарды (лауазымды тұлғаның тегі мен аты-жөнін, қабылдаған күні мен уақытын көрсете отырып) журналға тіркейді және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына береді;
Нәтижесі – құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу және Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысына беру.

3) руководитель Местного координатора программы накладывает резолюцию и передает ответственному исполнителю для дальнейшего рассмотрения документов;
Результат – передача документов ответственному исполнителю Местного координатора программы.
4) ответственный исполнитель Местного координатора программы в течение 2 (двух) рабочих дней рассматривает документы, готовит перечень проектов и направляет услугодателю для вынесения на рассмотрение РКС;
Результат - направление проектов услугодателю.
5) ответственный исполнитель услугодателя в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает документы и выносит перечень проектов на рассмотрение РКС;
Результат – вынесение проектов на рассмотрение РКС.
6) РКС рассматривает перечень проектов в течение 2 (двух) рабочих дней. По результатам обсуждения принимает решение о возможности/невозможности финансирования строительства производственной (индустриальной) инфраструктуры, которое оформляется протоколом в течение 3 (трех) рабочих дней с даты проведения заседания РКС;
Результат – принятие решения и оформление протокола РКС.
7) сотрудник канцелярии услугодателя выдает выписку из протокола РКС Местному координатору программы в течение 2 (двух) рабочих дней после подписания протокола РКС;
Результат – выдача выписки протокола РКС Местному координатору программы.
8) Местный координатор программы готовит письмо с выпиской протокола РКС и направляет услугополучателю в течение 1 (одного) рабочего дня;
Результат - выдача выписки из протокола РКС.
9) ответственный исполнитель услугодателя в случае вынесения положительного решения готовит и направляет бюджетную заявку с приложением требуемых документов уполномоченному органу.
Результат –направление бюджетной заявки в уполномоченный орган.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) Региональный координационный совет;
5) сотрудник канцелярии Местного координатора программы;
6) руководитель Местного координатора программы;
7) ответственный исполнитель Местного координатора программы.
8. Описание последовательности процедур (действий) оказания государственной услуги с указанием длительности каждой процедуры (действия), при обращении к услугодателю:

3) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысы бұрыштама қояды және құжаттарды қарау үшін одан әрі жауапты орындаушыға береді;
Нәтижесі – құжаттарды Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысына беру.
4) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды, жобалардың тізімін дайындайды және ӨҮК қарауына шығару үшін көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
Нәтижесі – жобаларды көрсетілетін қызметті берушіге жолдау.
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды, жобалардың тізімін ӨҮК-нің қарауына шығарады;
Нәтижесі – жобаларды ӨҮК-нің қарауына шығару.
6) ӨҮК жобалар тізімін 2 (екі) жұмыс күні ішінде қарайды. Талқылау нәтижелері бойынша өндірістік (индустриялық) инфрақұрылым құрылысын қаржыландыру мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды, ол ӨҮК отырысы өткізілген күннен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде хаттамамен рәсімделеді;
Нәтижесі – шешім қабылдау және ӨҮК отырысының хаттамасын рәсімдеу.
7) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері ӨҮК хаттамасына қол қойылғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне ӨҮК хаттамасынан үзінді береді;
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзіндіні Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне беру.
8) Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісі 1 (бір) жұмыс күні ішінде ӨҮК хаттамасынан үзіндімен қоса хат дайындайды және көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды;
Нәтижесі - ӨҮК хаттамасынан үзіндіні көрсетілетін қызметті алушыға жолдау.
9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы оң шешім қабылданған жағдайда бюджеттік өтінімді дайындайды және қажетті құжаттарымен қоса уәкілетті органға жолдайды.
Нәтижесі –уәкілетті органға бюджеттік өтінімді жолдау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекеттер тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) Өңірлік үйлестіру кеңесі;
5) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің кеңсе қызметкері;
6) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің басшысы;
7) бағдарламаның жергілікті үйлестірушісінің жауапты орындаушысы;
8. Көрсетілетін қызметті берушіге жүгінгенде әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету рәсімдері (іс-әрекеттері) кезектілігінің сипаттамасы: