О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 188 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня категорий нуждающихся граждан в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 июля 2016 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 августа 2016 года № 5042. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 23 ноября 2016 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 23.11.2016 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 188 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Актобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2013 года за № 3726, опубликованное 9 января 2014 года и 16 января 2014 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе") cледующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Актобе, утвержденных указанным решением:
по всему тексту слова "Городской отдел занятости и социальных программ" города Актобе" заменить словами "Отдел занятости и социальных программ города Актобе";
в разделе 1:
подпункт 9) пункта 1 раздела изложить в следующей редакции:
"уполномоченная организация - Департамент "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан по Актюбинской области";
в разделе 3:
в пункте 19:
слова "Государственного центра по выплате пенсий Актюбинского областного филиала" заменить словами "Департамент "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан по Актюбинской области".

"Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 шілдедегі № 81 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 тамызда № 5042 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 23.11.2016 № 114 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылдың 20 желтоқсандағы № 188 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 28 желтоқсанда № 3726 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда және 2014 жылғы 16 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасындағы:
барлық мәтін бойынша "Ақтөбе қаласының "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" деген сөздері "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген сөздерімен ауыстырылсын;
1 тарауда:
1 тармақтың 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"уәкілетті ұйым - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақтөбе облысы бойынша филиалы - "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" департаменті";
3 тарауда:
19 тармағындағы:
"Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың Ақтөбе облыстық филиалы" деген сөздері "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақтөбе облысы бойынша филиалы - "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" деген сөздерімен ауыстырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь маслихата
маслихата города Актобе города Актобе
М. Ажибаев С. Шинтасова
______________Б. Бисенгалиева

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы мәслихатының хатшысы
М. Әжібаев С. Шынтасова
___________________Б. Бисенғалиева