"О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 – 2018 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2016 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2016 года № 5168. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV и маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4693, опубликованное 27 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "55 257 530,4" заменить цифрами "54 608 824,5", в том числе:
по неналоговым поступлениям: цифры "1 400 287,9" заменить цифрами "1 373 287,9"
по поступлениям трансфертов: цифры "24 676 847,5" заменить цифрами "24 055 141,6";
в подпункте 2):
затраты: цифры "60 807 912,3" заменить цифрами "60 159 206,4".
в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "3 547 579" заменить цифрами "3 559 778,5"
в пункте 11:
в абзаце шестом;
цифры "221 355,8" заменить цифрами "192 913,6";
в абзаце седьмом:
цифры "797 119,6" заменить цифрами "737 131,2";
в абзаце восьмом:
цифры "2 186 221,6" заменить цифрами "1 927 013,9";
в абзаце девятом:
цифры "189 229" заменить цифрами "182 210";
в абзаце десятом:
цифры "187 123" заменить цифрами "178 157";
в абзаце тринадцатом:
цифры "259 349" заменить цифрами "111 680,1";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "53 900" заменить цифрами "52 790";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "382 178,5" заменить цифрами "381 842,3";
абзац девятнадцатый исключить;
в абзаце двадцать втором:
цифры "143 653" заменить цифрами "24 286".

Ақтөбе қалалық мәслихатының "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 124 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5168 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - IV Бюджеттік кодексінің 106, 109 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4693 санымен тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "55 257 530,4" сандары "54 608 824,5" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша: "1 400 287,9" сандары "1 373 287,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша: "24 676 847,5" сандары "24 055 141,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "60 807 912,3" сандары "60 159 206,4" сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақтағы:
үшінші абзацтағы:
"3 547 579" сандары "3 559 778,5" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақтағы:
алтыншы абзацтағы:
"221 355,8" сандары "192 913,6" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"797 119,6" сандары "737 131,2" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"2 186 221,6" сандары "1 927 013,9" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы:
"189 229" сандары "182 210" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"187 123" сандары "178 157" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы:
"259 349" сандары "111 680,1" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы:
"53 900" сандары "52 790" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы:
"382 178,5" сандары "381 842,3" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
жиырма екінші абзацтағы:
"143 653" сандары "24 286" сандарымен ауыстырылсын.

7 752,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 230,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
20 080,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 536,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 536,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 462 885,0
1
Жилищное хозяйство
14 124 007,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 286,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24 286,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 143,3
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
36,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 107,3
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
52 790,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
52 790,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 024 633,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 527 189,2
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 441 339,0
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49 505,0
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
6 599,9
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
21 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 155,0
2
Коммунальное хозяйство
625 892,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 619,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9 340,7
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

7 752,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 230,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
20 080,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 536,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8 536,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
18 462 885,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 124 007,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 286,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24 286,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 143,3
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
36,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1 107,3
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
0,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52 790,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
52 790,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 024 633,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 527 189,2
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 441 339,0
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
49 505,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
6 599,9
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21 155,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 155,0
2
Коммуналдық шаруашылық
625 892,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 619,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9 340,7
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру