Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2017-2019 годы
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 29 декабря 2016 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2017 года № 5231. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
Сноска. В заголовке и в приложениях указанного решения слова "бюджета Айтекебийского района", "Бюджет Айтекебийского района" замениены словами "Айтекебийского районного бюджета", "Айтекебийский районный бюджет", тексты приложений на казахском языке не меняются, решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 22.11.2017 № 158 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Айтекебийский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы                                                4 598 083,8 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям                                     874 341,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям                                4006,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала                   9 700,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов                                3 710 036,7 тысяч тенге;
2) затраты                                                 4 728 767,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование                          395 534,5 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты                                           407 997,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                               12 462,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами             0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов                         0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета                                - 526 218,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
526 218,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 13.03.2017 № 115 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.07.2017 № 140 (вводится в действие с 01.01.2017); от 22.11.2017 № 158 (вводится в действие с 01.01.2017); от 12.12.2017 № 164 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной
собственности;
прочие неналоговые поступления;
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.

2017-2019 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 93 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 5231 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Ескерту. Шешімнің тақырыбына өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 22.11.2017 № 158 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017 – 2019 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер                                                4 598 083,8 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша                              874 341,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша                              4006,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша             9 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша                               3 710 036,7 мың теңге;
2) шығындар                                                 4 728 767,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру                               395 534,5 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                                      407 997,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу                               12 462,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу                               0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит)                        - 526 218,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 526 218,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 13.03.2017 № 115 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2017 № 140 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.11.2017 № 158 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі);12.12.2017 № 164 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн       түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы" отрицательное сальдо, образовавшиеся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы" установлено:
с 1 января 2017 года:
минимальный размер заработной платы - 24 459 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 269 тенге;
3) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 24 459 тенге.
5. В соответствии с решением областного маслихата от 12 декабря 2016 года №72 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" утвердить объем субвенций из областного бюджета в местный бюджет в сумме 2 372 000,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов- 30 631, тысяч тенге;
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника- 6 804,0 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"- 7 833,0 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами - 6 893,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда – 10 129,0 тысяч тенге;
Указанные суммы целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
7. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на строительство водопроводных сетей в селе Жабасак – 200 400,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в селе Аралтобе – 233 792,0 тысяч тенге;
за счет кредитования из средств целевого трансферта Национального фонда Республики Казахстан:
на строительство водопроводных сетей в селе Тымабулак – 100 000,0 тысяч тенге;
Указанные суммы целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.

3. Қазақстан Республикасының "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құрылған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11 бабына сәйкес мәліметке және басшылыққа алынсын:
2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
жалақының ең төменгі мөлшері – 24 459 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 269 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 24 459 теңге.
5. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы №72 шешіміне сәйкес облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген субвенциялар көлемі 2 372 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін
6. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсетін ескерілсін:
мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге-30 631,0 мың теңге;
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге-6 804,0 мың теңге;
"Өрлеу" жобаны іске асыру үшін қаржылық көмек - 7 833,0 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту- 6 893,0 мың теңге;
енбек нарығын дамытуға - 10 129,0 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсетіні ескерілсін:
Жабасақ аулының су құбырын құрылысына – 200 400,0 мың тенге;
Аралтөбе аулының су құбырын құрылысына – 233 792,0 мың тенге;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен:
Тымабұлақ аулының су жүйелерінің құрылысына – 100 000,0 мың тенге.
Аталған нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.

8. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 9 290,0 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования - 422 577,0 тысяч тенге;
на обеспечение доступа общеобразовательных школ к широкополосному интернету - 8 734,0 тысяч тенге;
на подключение общеобразовательных школ к интерактивному образовательному контенту - 8 000,0 тысяч тенге;
на оснащение общеобразовательных школ технической инфраструктурой-18 352,0 тысяч тенге;
на содействие занятости насления – 16 298,0 тысяч тенге;
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных – 9 000,0 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов - 236 125,0 тысяч тенге;
Указанные суммы целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
9. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета:
на строительство одноквартирных и двухквартирных жилых домов (арендно-коммунальное) в селе Комсомольское (одноквартирный жилой дом №221) – 6 083,0 тысяч тенге;
на строительство 6-ти одноквартирных жилых домов (арендно-коммунальное) в селе Комсомольское – 41 182,0 тысяч тенге;
на строительство одноквартирных и двухквартирных жилых домов (арендно-коммунальное) в селе Комсомольское (двухквартирный жилой дом №185, №186) – 12 583,0 тысяч тенге;
на завершение разработки ПСД с проведением экспертизы проекта строительство водопроводных сетей в селе Талдысай – 3 241,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в селе Жабасак – 50 100,0 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в селе Аралтобе – 58 448,0 тысяч тенге
Указанные суммы целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.

8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру – 9 290,0 мың теңге;
орта білім беру ұйымдарының жан басына шаққандағы тестілеуді қаржыландыру – 422 577,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептердің кең жолықты интернетке қолжетімділігін қамтамасыз ету – 8 734,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептерді интерактивті білім беретін контентке қосуға – 8 000,0 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептерді техникалық инфрақұрылыммен жабдықтауға – 18 352,0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге – 16 298,0 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың құнын иелеріне өтеуге – 9 000,0 мың теңге;
аудандық маңызы бар автокөлік жолдары мен елді мекендер көшелеріндегі автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 236 125,0 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
Комсомол аулының (комуналдық-жалдамалы) бірпәтерлік және екіпәтірлік тұрғын үйлердің құрылысына (№ 221 бірпәтерлік тұрғын үй) - 6 083,0 мың тенге;
Комсомол аулының (комуналдық-жалдамалы) 6 бірпәтерлік тұрғын үйлердің құрылысына – 41 182,0 мың тенге;
Комсомол аулының (комуналдық-жалдамалы) бірпәтерлік және екіпәтірлік тұрғын үйлердің құрылысына (№185, №186 екіпәтерлік тұрғын үйлер ) – 12 583,0 мың тенге;
Талдысай аулының су құбыры желілері құрылысы ЖСҚ әзірлеуді сараптама жүргізумен берге аяқтауна – 3 241,0 мың тенге;
Жабасақ аулының су құбырын құрылысына – 50 100,0 мың тенге;
Аралтөбе аулының су құбырын құрылысына – 58 448,0 мың тенге;
Аталған нысаналы даму трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.

10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 17 740 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2017 год, согласно приложениям 5, 6.

10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві сомасы 17 740 мың теңге болып бекітілсін.
11. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2017 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының қаржыландыру көлемі 5, 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Б.Сейлханов Е.Б.Тансыкбаев
Приложение 1 к решению Айтекебийского районного маслихата от 29 декабря 2016 года № 93
Айтекебийский районный бюджет на 2017 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 12.12.2017 № 164 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Уточненный бюджет на 2017 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ

13. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихан Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Б.Сейлханов Е.Б.Таңсықбаев
2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 93 Әйтеке би аудандық мәслихаттың шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 164 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
2017 жылға нақтылынған
бюджет,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

5045,5
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5045,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
164271,4
002
Программа занятости
89064,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18273,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33112,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
10684,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13137,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24308,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24308,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23174,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
540,0
021
Капитальные расходы государственного органа
93,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
501,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
629716,1
1
Жилищное хозяйство
60406,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60406,8
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
59737,8
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
669,0
2
Коммунальное хозяйство
561119,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
561119,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19784,7
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
541335,2
3
Благоустройство населенных пунктов
8 189,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 440,4
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 440,4
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5045,5
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5045,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
164271,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
89064,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18273,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33112,8
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10684,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13137,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24308,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24308,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23174,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметерге ақы төлеу
540,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
93,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
501,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
629716,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
60406,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60406,8
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
59737,8
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
669,0
2
Коммуналдық шаруашылық
561119,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
561119,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19784,7
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
541335,2
3
Елді-мекендерді көркейту
8 189,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 440,4
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 440,4
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
006
Дополнительное образование для детей
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
приложение – 5 к решению Айтекебийского районного маслихата № 93 от 29 декабря 2016 года
Объем финансирования бюджетных программ по аппараттов акима района в городе,города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2017 год
наименование
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
123 001
Айкенский сельский округ
Аккольский сельский округ Актастинский сельский округ
Аралтогайский сельский округ Баскудукский сельский округ
Жамбылский сельский округ
Жабасакский сельский округ
Кайрактинский сельский округ Карабутакский сельский округ Комсомольский сельский округ Кумкудукский сельский округ
Кызылжулдузский сельский округ
Саратский сельский округ
Сулукольский сельский округ
Ушкатинский сельский округ
Всего

040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
006
Балаларға қосымша білім беру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
Айтеке би аудандық мәслихаттың жылғы 29 желтоқсандағы № 93 шешіміне 5-қосымша
2017 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық окгуг әкімінің аппаратының бюджеттік бағдарламаларының қаржыландыру көлемі
Атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
123 001
Әйке ауылдық округі
Ақкөл ауылдық округі
Ақтасты ауылдық округі Аралтоғай ауылдық округі
Басқұдық ауылдық округі
Жамбыл ауылдық округі
Жабасақ ауылдық округі
Қайрақты ауылдық округі
Қарабұтақ ауылдық округі
Комсомол ауылдық округі
Құмқұдық ауылдық округі
Қызылжұлдыз ауылдық округі
Сарат ауылдық округі
Сұлукөл ауылдық округі Ұшқатты ауылдық округі
Барлығы