О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 15 декабря 2016 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 декабря 2016 года № 5174. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016–2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4680, опубликованное 24 февраля 2016 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "3 055 059,5" заменить цифрами "3 043 355,8";
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 574 484,4" заменить цифрами "2 562 780,7";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "3 086 644,5" заменить цифрами "3 074 940,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "-1 754,9" заменить цифрами "-1 817,9";
в том числе: бюджетные кредиты –
цифры "41 360" заменить цифрами "41 297";
в подпункте 5):
дефицит бюджета –
цифры "-29 830" заменить цифрами "-29 767";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета –
цифры "29 830" заменить цифрами "29 767".
в пункте 9:
в абзаце четвертом:
цифры "760" заменить цифрами "523";
в абзаце десятом:
цифры "40 008,7" заменить цифрами "31 233";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "19 840" заменить цифрами "19 181";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "4 330" заменить цифрами "2 298";
в пункте 10:
в абзаце втором:
цифры "9 545" заменить цифрами "9 482".

"2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 78 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 5174 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4680 тіркелген, 2016 жылғы 24 ақпанда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшасында:
кірістер-
"3 055 059,5" деген цифрлар "3 043 355,8" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 574 484,4" деген цифрлар "2 562 780,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тармақшасында:
шығындар –
"3 086 644,5" деген цифрлар "3 074 940,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3)      тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру –
"-1 754,9" деген цифрлар "-1 817,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде: бюджеттік кредиттер –
"41 360" деген цифрлар "41 297" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5)      тармақшасында:
бюджет тапшылығы –
"-29 830" деген цифрлар "-29 767" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6)      тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру –
"29 830" деген цифрлар "29 767" деген цифрлармен ауыстырылсын.
9 тармақта:
төртінші абзацтағы:
"760" деген цифрлар "523" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"40 008,7" деген цифрлар "31 233" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы:
"19 840" деген цифрлар "19 181" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы:
"4 330" деген цифрлар "2 298" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 тармақта:
екінші абзацтағы:
"9 545" деген цифрлар "9 482" деген цифрлармен ауыстырылсын.