О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 24 августа 2016 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 сентября 2016 года № 5055. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4691, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 834 118" заменить цифрами "4 937 182", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 462 118" заменить цифрами
"1 565 182";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 857 649,8" заменить цифрами "4 960 713,8";
2) в пункте 8:
в части четвертого абзаца:
цифры "798 845" заменить цифрами "793 221";
в части восьмого абзаца:
цифры "64 500" заменить цифрами "90 691";
3) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов развития из Национального фонда Республики Казахстан на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрорайоне Кызылжар-3 в поселке Шубаркудук Темирского района - 70 000 тысяч тенге. Распределение указанной суммы целевых трансфертов развития определяется на основании постановления акимата района.";
4) в пункте 10:
в части третьего абзаца:
цифры "11 920" заменить цифрами "8 552";
в части четвертого абзаца:
цифры "3 425" заменить цифрами "3 952";
в части пятого абзаца:
цифры "14 132" заменить цифрами "12 157" и дополнить абзацем следующего содержания:
"на текущий и средний ремонт инфраструктуры (социально-культурные объекты, инженерно-транспортная инфраструктура), жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения в рамках Программы "Дорожная карта занятости 2020" - 10 313 тысяч тенге.";
5) в пункте 10-1:
в части первого абзаца:

"Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 39 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қыркүйекте № 5055 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Темір ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4691 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 834 118" сандары "4 937 182" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 462 118" сандары "1 565 182" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 857 649,8" сандары "4 960 713,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
төртінші абзацтың бөлігінде:
"798 845" сандары "793 221" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтың бөлігінде:
"64 500" сандары "90 691" сандарымен ауыстырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Темір ауданының Шұбарқұдық кентіндегі Қызылжар-3 шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына 70 000 мың теңге нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін. Аталған нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
4) 10 тармақта:
үшінші абзацтың бөлігінде:
"11 920" сандары "8 552" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтың бөлігінде:
"3 425" сандары "3 952" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтың бөлігінде:
"14 132" сандары "12 157" сандарымен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
""Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы" Бағдарламасы шеңберінде ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда инфрақұрылымды (әлеуметтік-мәдени нысандар, инженерлік-көліктік инфрақұрылым), тұрғын-үй коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеуге, абаттандыруға 10 313 мың теңге.";
5) 10-1 тармақта:
бірінші абзацтың бөлігінде: