О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 11 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 апреля 2016 года № 4858. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4678, опубликованное 21 января 2016 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 997 205" заменить цифрами "5 194 228";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "970 205" заменить цифрами "1 167 228";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 012 413,3" заменить цифрами "5 209 436,3".
2) пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на строительство сетей газоснабжения для новостроящихся жилых домов в микрорайоне "22 квартал" в городе Хромтау – 13 519,0 тысяч тенге;
на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020" по сфере образования – 11 623,0 тысяч тенге;
в том числе:

"Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 4858 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 "Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4678 болып тіркелген, 2016 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 997 205" деген цифрлар "5 194 228" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"970 205" деген цифрлар "1 167 228" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 012 413,3" деген цифрлар "5 209 436,3" деген цифрлармен       ауыстырылсын.
2) 9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
Хромтау қаласындағы "22 квартал" мөлтек ауданында жаңадан салынып жатқан тұрғын үйлердің газ желілерінің құрылысына – 13 519,0 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге білім саласы бойынша - 11 623,0 мың теңге;
оның ішінде:

5 645
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5 645
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
20 389
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9 561
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 561
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10 828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 383
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 445
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
92 256
01
Сельское хозяйство
40 385
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 375
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 375
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
21 698
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 812
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7 000
06
Земельные отношения
11 893
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 893
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 393
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 500
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
39 978
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
39 978
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
39 978
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 963
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 963
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города обласного значения)
18 963
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

5 645
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5 645
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
20 389
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9 561
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 561
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10 828
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 383
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 445
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
92 256
01
Ауыл шаруашылығы
40 385
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 375
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 375
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 010
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 698
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 812
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7 000
06
Жер қатынастары
11 893
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 893
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 393
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 500
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
39 978
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
39 978
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
39 978
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 963
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 963
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18 963
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер