О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 сентября 2016 года № 5065. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 313 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4678, опубликованное 21 января 2016 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 309 625,4" заменить цифрами "5 627 052,8";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 282 625,4" заменить цифрами "1 600 052,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 324 833,7" заменить цифрами "5 642 261,1".
2) в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "616 633" заменить цифрами "671 265,4".
3) в пункте 9:
в абзаце четвертом:
цифры "10 020" заменить цифрами "6 821";
в абзаце десятом:
цифры "14 188,0" заменить цифрами "9 512,8";
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020", в том числе: по сфере образования – 2 445 тысяч тенге, по сфере культуры – 1 143 тысяч тенге; жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог – 5 531 тысяч тенге;
на предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций районного масштаба – 2 000 тысяч тенге;

"Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 49 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қыркүйекте № 5065 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 313 "Хромтау ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4678 болып тіркелген, 2016 жылдың 21 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 309 625,4" сандары "5 627 052,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 282 625,4" сандары "1 600 052,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 324 833,7" сандары "5 642 261,1" сандарымен ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
үшінші абзацта:
"616 633" сандары "671 265,4" сандарымен ауыстырылсын.
3) 9 тармақта:
төртінші абзацта:
"10 020" сандары "6 821" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"14 188,0" сандары "9 512,8" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақ келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге, оның ішінде: білім саласы бойынша – 2 445 мың теңге, мәдениет саласы бойынша – 1 143 мың теңге; тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарына – 5 531 мың теңге;
аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жоюға – 2 000 мың теңге;