О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 7 ноября 2016 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 ноября 2016 года № 5134. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 250 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4682, опубликованное 30 января 2016 года в газете "Шежірелі өлке") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7181658,1" заменить цифрами "7175008,6";
в том числе по:
налоговым поступлениям - цифры "2318266,0" заменить цифрами "2249394,3";
неналоговым поступлениям - цифры "6360,0" заменить цифрами "5564,3";
поступлениям от продажи основного капитала - цифры "15000,0" заменить цифрами "14682,1",
поступлениям трансфертов - цифры "4842032,1" заменить цифрами "4905367,9";
в подпункте 2):
затраты - цифры "7468424,4" заменить цифрами "7461774,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "466299,0" заменить цифрами "430183,0";
в том числе:
бюджетные кредиты - цифры "469529,0" заменить цифрами "433413,0";
в подпункте 4):
дефицит бюджета (профицит) - цифры "-753065,3" заменить цифрами "-716949,3";
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
цифры "753065,3" заменить цифрами "716949,3";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифры "39382,0" заменить цифрами "47867,0";
абзац третий изложить в новой редакции:
"на апробацию по внедрению подушевого финансирования в 1-11 классах организаций общего среднего образования - 73701,0 тысяч тенге;";
в абзаце пятом:
цифры "84308,0" заменить цифрами "82788,0";
в абзаце шестом:
цифры "6000,0" заменить цифрами "5358,0";
дополнить десятым абзацем следующего содержания:
"на создание цифровой инфраструктуры в сфере образования – 8928,0 тысяч тенге.";
в пункте 8-2:
в абзаце втором:

"Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 қарашадағы № 58 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қарашада № 5134 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 "Шалқар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4682 санымен тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7181658,1" сандары "7175008,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша: "2318266,0" сандары "2249394,3" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша - "6360,0" сандары "5564,3" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - "15000,0" сандары "14682,1" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша - "4842032,1" сандары "4905367,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7468424,4" сандары "7461774,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу - "466299,0" сандары "430183,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - "469529,0" сандары "433413,0" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) - "-753065,3" сандары "-716949,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - "753065,3" сандары "716949,3" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацында:
"39382,0" сандары "47867,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"жалпы орта білім беру ұйымдарының 1-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға – 73701,0 мың теңге;";
бесінші абзацында:
"84308,0" сандары "82788,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацында:
"6000,0" сандары "5358,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"білім саласында сандық инфрақұрылымын құруға – 8928,0 мың теңге.";
8-2 тармақта:
екінші абзацында:

"на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по реконструкции водопроводных сетей на станциях Шиликты, Тогыз и 77 разъезде Шалкарского района – 2000,0 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по реконструкции водопроводных сетей в селе Котыртас Шалкарского района – 2000,0 тысяч тенге.";
пункт 11 исключить;

"Шалқар ауданының Шілікті, Тоғыз бекеттеріндегі және 77 разъездегі сумен жабдықтау желілерін қайта жарақтауға жобалық-сметалық құжаттамасын дайындауға және мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 2000,0 мың теңге;
Шалқар ауданының Қотыртас ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жарақтауға жобалық-сметалық құжаттамасын дайындауға және мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 2000,0 мың теңге.";
11 тармақ алынып тасталсын;

2. Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата Ж. Сейтмаганбетова
Секретарь районного маслихата С. Бигеев.
Приложение 1 к решению районного маслихата № 58 от 7 ноября 2016 года
Приложение 1 к решению районного маслихата № 250 от 25 декабря 2015 года
Бюджет Шалкарского района на 2016 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ж. Сейтмағанбетова
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Бигеев.
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 7 қарашадағы № 58 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

50724,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19410,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1342,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28528,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28528,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27530,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
790,0
021
Капитальные расходы государственного органа
208,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
858646,3
1
Жилищное хозяйство
799988,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10157,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
311,5
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9845,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1836,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1836,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22275,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
854,2
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10600,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10014,7
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
807,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8791,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8791,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2253,8
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2253,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
754674,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
38658,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

50724,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19410,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1342,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28528,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28528,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27530,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
790,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
208,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
858646,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
799988,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10157,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
311,5
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9845,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1836,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1836,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22275,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
854,2
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10600,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10014,7
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
807,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8791,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8791,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2253,8
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту щшеңберінде объектілерді жөндеу
2253,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
754674,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
38658,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру