"Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 14 аудандық мәслихаттың шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 62 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 5158 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 182 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 386, 444 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 14 "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4871 санымен тіркелген, 2016 жылғы 16 мамырда "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
"Шалқар ауданы бойынша" сөздерінен кейін "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ж. Сейтмағанбетова
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Бигеев

"О внесении дополнения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 14 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 2 декабря 2016 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2016 года № 5158. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28 февраля 2018 года № 182
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28.02.2018 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 14 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4871, опубликованное 16 мая 2016 года в газете "Шежірелі өлке") следующее дополнение:
в пункте 1 указанного решения:
после слов "по Шалкарскому району" дополнить словами "в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Ж. Сейтмаганбетова
Секретарь районного маслихата С. Бигеев