О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение временно исполняющего обязанности акима Шалкарского сельского округа от 17 мая 2016 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 5 декабря 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2016 года № 5184
В соответствии со статьей 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Шалкарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 октября 2016 года № 16-8/113 аким Шалкарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Ерлат" расположенного в Шалкарском сельском округе.
2. Признать утратившим силу решение временно исполняющего обязанности акима Шалкарского сельского округа от 17 мая 2016 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий", (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4941, опубликованное 10 июня 2016 года в районной газете "Шежірелі өлке").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского сельского округа К. Калжан

Шектеу іс-шараларын алып тастау және Шалқар ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушысының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 5184 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 10 қазандағы № 16-8/113 ұсынысы негізінде, Шалқар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауылдық округінде орналасқан "Ерлат" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малы арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Шалқар ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушысының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 4 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4941 болып енгізілген, 2016 жылғы 10 маусымдағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауылдық округінің әкімі Қ. Қалжанов