О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 16 июня 2010 года № 34-202 "Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области"
Решение Алматинского областного маслихата от 12 мая 2016 года № 2-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июня 2016 года № 3892. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 25 июля 2018 года № 34-176
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 25.07.2018 № 34-176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 16 июня 2010 года № 34-202 "Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июля 2010 года № 2056 опубликованного в газетах "Жетысу" от 24 июля 2010 года № 87, "Огни Алатау" от 24 июля 2010 года № 88) следующие изменения:
1) в наименовании, по всему тексту и в приложении указанного решения внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
2) приложении указанного решения строку 5 "Рыбное хозяйство, потребители, пройзводящие отлов рыбы на водных источниках" исключить.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (по согласованию Бекишов С. Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Республики Казахстан и на интернет-ресурсе областного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам аграрной сферы, земельных отношений и экологии".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сесси Алматинского
областного маслихата Ж. Телпекбаева
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Муканов

Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 маусымдағы "Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" № 34-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 мамырдағы № 2-17 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 17 маусымда № 3892 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 25.07.2018 № 34-176 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38- бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының кодексінің 487- бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзі-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 маусымдағы "Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" № 34-202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 19 шілдесінде № 2056 тіркелген, 2010 жылдың 24 шілдесінде № 87 "Жетісу", 2010 жылғы 24 шілдесінде № 88 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Көрсетілген шешімнің атауында, бүкіл мәтіні бойынша және қосымшасында "ставкаларын", "ставкалары" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) Көрсетілген шешімнің қосымшасындағ 5- жолы "Балық шаруашылығы, су көздерінен балық аулайтын тұтынушылар" алып тасталсын.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. Т. Бекішов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін мерзімді баспасөз басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыстық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Аграрлық сала, жер қатынастары және экология мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихат
сессиясының төрайымы Ж. Телпекбаева
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Мұқанов