О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 26 октября 2016 года № 11-49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 ноября 2016 года № 4003. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 05 июля 2017 года № 19-89
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 05.07.2017 № 19-89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3656, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 16 января 2016 года № 03 (7584), в решение Балхашского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 52-220 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 февраля 2016 года № 3728, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 24 февраля 2016 года № 09 (7590), в решение Балхашского районного маслихата от 28 марта 2016 года № 2-10 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 апреля 2016 года № 3771, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 30 апреля 2016 года № 18 (7599), в решение Балхашского районного маслихата от 18 мая 2016 года № 4-26 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3864, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 4 июня 2016 года № 23 (7604), в решение Балхашского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 8-40 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 июля 2016 года № 3914, опубликованного в газете "Балхаш онири" от 8 августа 2016 года № 32 (7613) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 11-49 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 10 қарашада № 4003 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 05 шілдедегі № 19-89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 05.07.2017 № 19-89 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3656 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 16 қантарында № 03 (7584) жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-220 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 17 ақпанында № 3728 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 24 ақпанында № 09 (7590) жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 5 сәуірінде № 3771 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 30 сәуірінде № 18 (7599) жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-26 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3864 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 4 маусымында № 23 (7604) жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8-40 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 27 шілдесінде № 3914 тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінде 2016 жылдың 6 тамызында № 32 (7613) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 3 687 448 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 110 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 15 887 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 15 122 тысяча тенге;
поступления трансфертов 3 545 690 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 456 099 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 104 492 тысяч тенге;
субвенции 1 985 099 тысяч тенге;
2) затраты 3 701 191 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 15 057 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 41 290 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23 121 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 31 598 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 31 598 тысяча тенге.".

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 687 448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 110 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 15 887 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 15 122 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 545 690 мың теңге, оның ішінде;
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 456 099 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 104 492 мың теңге;
субвенция 1 985 099 мың теңге;
2) шығындар 3 701 191 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 15 057 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41 290 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23 121 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 31 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 31 598 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Балхашского района" (по согласованию А. Умирбаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Балқаш аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша А. Өмірбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата А. Алипбаев
Секретарь Балхашского районного
маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от 26 октября 2016 года № 11-49 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Балхашского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-212 "О бюджете Балхашского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Балхашского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешiм 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Әліпбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 50-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11-49 шешіміне қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
Балқаш ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12081
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11800
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48999
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1401
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21440
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
161276
1
Социальное обеспечение
20573
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20573
005
Государственная адресная социальная помощь
102
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
20471
2
Социальная помощь
111374
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111374
002
Программа занятости
38596
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15271
006
Оказание жилищной помощи
4620
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3971
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
865
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35113
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12938
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29329
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29329
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18755
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
970
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9604
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
138403
1
Жилищное хозяйство

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12081
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11800
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48999
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиядаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1401
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21440
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
161276
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
20573
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
20573
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
102
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
20471
2
Әлеуметтiк көмек
111374
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
111374
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38596
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15271
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4620
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
3971
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
865
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35113
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12938
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29329
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
29329
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
18755
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
970
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
9604
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
138403
1
Тұрғын үй шаруашылығы