О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2016 года № 13-54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2016 года № 4051.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 5 297 280 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 151 056 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 044 тысяча тенге;
поступления трансфертов 5 131 021 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 163 634 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 832 287 тысяч тенге;
субвенции 3 135 100 тысяч тенге;
2) затраты 5 314 642 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4 379 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30 231 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25 852 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 19 737 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19 737 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 25-112 (вводится в действие с 1 января 2017 года).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 2 089 тыс тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 67 983 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежаших секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата А. Алипбаев
Секретарь Балхашского
районного маслихата К. Омаров

Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 13-54 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 29 желтоқсанда № 4051 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 297 280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 151 056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 044 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 131 021 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 163 634 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 832 287 мың теңге;
субвенциялар 3 135 100 мың теңге;
2) шығындар 5 314 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 4 379 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30 231 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25 852 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 19 737 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 19 737 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 25-112 шешімімен (2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі).
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 2 089 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте (жергілікті өзін-өзі басқару органдарына) 4-қосымшаға сәйкес 67 983 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарамалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Әліпбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. Омаров

Согласование к решению Балхашского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района" Умирбаев Алпысбай Жандосович
Приложение 1 утвержденное решением Балхашского районного малихата от "20" декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"

Балқаш ауданы мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Өмірбаев Алпысбай Жандосұлы
Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы "20" желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне 1-қосымша

2403
Приложение 5 утвержденное решением Балхашского районного малихата от "20" декабря 2016 года № 13-54 "О бюджете Балхашского района на 2017-2019 годы"
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

2403
Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы "20" желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-54 шешіміне 5-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру