О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 21 июля 2016 года № 5-25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 июля 2016 года № 3908. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 3 марта 2017 года № 13-74
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 03.03.2017 № 13-74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3651, опубликованного в газете "Атамекен" от 15 января 2016 года № 3 (5787), от 22 января 2016 года № 4 (5788)), в решение Жамбылского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 59-369 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3715, опубликованного в газете "Атамекен" от 5 марта 2016 года № 10-11 (5794-5795)), в решение Жамбылского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-6 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 апреля 2016 года № 3775, опубликованного в газете "Атамекен" от 23 апреля 2016 года № 18 (5802), от 30 апреля 2016 года № 19 (5803)), в решение Жамбылского районного маслихата от 20 мая 2016 года № 4-22 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 мая 2016 года № 3874, опубликованного в газете "Атамекен" от 11 июня 2016 года № 25 (5809), от 18 июня 2016 года № 26 (5810), от 25 июня 2016 года № 27 (5811)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 5-25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 26 шілдеде № 3908 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 13-74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.03.2017 № 13-74 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3651 тіркелген, "Атамекен" газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 3 (5787), 2016 жылдың 22 қаңтарында № 4 (5788) жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 59-369 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3715 тіркелген, "Атамекен" газетінде 2016 жылдың 5 наурызында № 10-11 (5794-5795) жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 6 сәуірінде № 3775 тіркелген, "Атамекен" газетінде 2016 жылдың 23 сәуірінде № 18 (5802), 2016 жылдың 30 сәуірінде № 19 (5803) жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-22 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 31 мамырында № 3874 тіркелген, "Атамекен" газетінде 2016 жылдың 11 маусымында № 25 (5809), 2016 жылдың 18 маусымында № 26 (5810), 2016 жылдың 25 маусымында №27 (5811) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно 1 приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 14 531 288 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 485 387 тысяч тенге;
неналоговые поступления 29 175 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 50 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 965 730 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 563 149 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5 315 756 тысяч тенге;
субвенции 3 086 825 тысяч тенге;
2) затраты 16 200 551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 40 642 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 69 993 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29 351 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 715 815 тысяч тенге;

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 14 531 288 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 485 387 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 29 175 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 50 996 мың теңге;
трансферттер түсiмі 12 965 730 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 563 149 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5 315 756 мың теңге;
субвенциялар 3 086 825 мың теңге;
2) шығындар 16 200 551 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 40 642 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 69 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29 351 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-) 1 715 815 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 715 815 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Жамбылского района" (по согласованию Л. К. Кельдибекова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 715 815 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. "Жамбыл ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Л. Қ. Келдібекова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Жамбылского района К. Н. Керимбаев
Секретарь маслихата Жамбылского района С. М.Журынн
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 21 июля 2016 года № 5-25 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Жамбылского района на 2016 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл ауданының сессия төрағасы К. Н. Керімбаев
Жамбыл ауданының мәслихат хатшысы С. М. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-25 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-357 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Жамбыл ауданының 2016 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер

31051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2457
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3404
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1913
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1913
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2433195
1
Жилищное хозяйство
184867
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4606
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4606
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1047
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
1047
467
Отдел строительства района (города областного значения)
42908
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12327
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30581
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73194
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
73194
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
63112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
12478
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
7100
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
22752
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20782
2
Коммунальное хозяйство
1905222
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19992
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
19992
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52364
005
Развитие коммунального хозяйства
52364
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1832866
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

31051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2457
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3404
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1913
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1913
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2433195
1
Тұрғын үй шаруашылығы
184867
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4606
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4606
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1047
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
1047
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
42908
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12327
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30581
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73194
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
73194
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
63112
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12478
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
7100
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
22752
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20782
2
Коммуналдық шаруашылық
1905222
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19992
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
19992
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
52364
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
52364
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1832866
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі