О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 года
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 20 декабря 2016 года № 10-53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 декабря 2016 года № 4036. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 29-157
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 05.03.2018 № 29-157 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 18 356 917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 365 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления 46 953 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 53 983 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 890 295 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 395 571 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5 407 884 тысяч тенге;
субвенции 6 086 840 тысяч тенге;
2) затраты 18 424 141 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30 235 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 64 238 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 34 003 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97 459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97 459 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2017 № 25-137 (вводится в действие с 01.01. 2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 6 413 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 178 551 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-53 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 27 желтоқсанда № 4036 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 29-157 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 05.03.2018 № 29-157 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 18 356 917 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 365 686 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 46 953 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 53 983 мың теңге;
трансферттер түсiмі 14 890 295 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 395 571 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5 407 884 мың теңге;
субвенциялар 6 086 840 мың теңге;
2) шығындар 18 424 141 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 30 238 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 64 238 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 34 003 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97 459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 97 459 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2017 № 25-137 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 6 413 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 178 551 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

Сноска. Пункт 3 с изменением решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 03.03.2017 № 13-71 (вводится в действие с 01.01. 2017).
4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

Ескерту. 3 тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.03.2017 № 13-71 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсiн.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата Чажабаев Ж. Т.
Секретарь Жамбылского
районного маслихата Журын С. М.
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от "20" декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 года"
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 13.12.2017 № 25-137 (вводится в действие с 01.01. 2017).
Бюджет Жамбылского района на 2017 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы

6. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Чажабаев Ж. Т.
Жамбыл аудандық
мәслихатының хатшысы Жұрын С. М.
Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы "20" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 13.12.2017 № 25-137 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Жамбыл ауданының 2017 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер