О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 № 4-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 мая 2016 года № 3873. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 26 июля 2017 года № 14-75
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 26.07.2017 № 14-75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3654, опубликованного в газете "Иле таны" от 8 января 2016 года № 2-3 (4638)), в решение маслихата Илийского района от 2 февраля 2016 года № 54-252 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3716, опубликованного в газете "Иле таны" от 26 февраля 2016 года № 11 (4646)), в решение маслихата Илийского района от 2 февраля 2016 года № 54-252 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 апреля 2016 года № 3777, опубликованного в газете "Иле таны" от 15 апреля 2016 года № 11 (4657)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 81 702 515 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 67 341 813 тысяч тенге;
неналоговые поступления 50 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 126 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов 14 183 802 тысячи тенге, в том числе:

Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-20 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 31 мамырда № 3873 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 шілдедегі № 14-75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 26.07.2017 № 14-75 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3654 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2016 жылдың 8 қаңтарында № 2-3 (4638) жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 ақпандағы "Іле аудандық маслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-252 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3716 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2016 жылдың 26 ақпанында № 11 (4646) жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі "Іле аудандық маслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 7 сәуірдегі № 3777 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2016 жылдың 15 сәуірдегі № 22 (4657) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 81 702 515 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 67 341 813 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 50 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 126 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 14 183 802 мың теңге, оның ішінде:

целевые текущие трансферты 6 065 455 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 8 118 347 тысяч тенге;
2) затраты 82 414 578 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 48 011 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 69 993 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 21 982 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 765 984 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 765 984 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

ағымдағы нысаналы трансферттер 6 065 455 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 8 118 347 мың теңге;
2) шығындар 82 414 578 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 48 011 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 69 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 21 982 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 765 984 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 765 984 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Илийского района" (по согласованию Естеусизова Гульнар Таутаевна) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе маслихата района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Илийского района "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

3. "Іле ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Естеусизова Гүльнар Таутаевна) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии маслихата
Илийского района Ж. Бейсембаев
Секретарь маслихата
Илийского района Р. Абилева
Приложение 1 к решению маслихата Илийского района от 20 мая 2016 года № 4-20 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Илийского района от 22 декабря 2015 года № 52-243 "О бюджете Илийского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Илийского района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Бейсембаев
Іле аудандық мәслихатының
хатшысы Р. Абилева
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы "Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-20 шешіміне 1-қосымша
Іле ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Іле ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 52-243 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Іле ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

88 875
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 499 436
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 499 436
9
Прочие услуги в области образования
833 067
464
Отдел образования района (города областного значения)
833 067
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 892
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
46 500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
363 225
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
68 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
335 450
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
401 874
1
Социальное обеспечение
65 189
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 820
005
Государственная адресная социальная помощь
3 640
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
58 180
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 369
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 369
2
Социальная помощь
294 220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
294 220
002
Программа занятости
56 639
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
42 335
006
Оказание жилищной помощи
24 907
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 665
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 090
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
94 370
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 214
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42 465
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42 465
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

88 875
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 499 436
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 499 436
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
833 067
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
833 067
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 892
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
46 500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
363 225
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
68 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
335 450
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
401 874
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
65 189
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 640
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
58 180
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 369
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 369
2
Әлеуметтiк көмек
294 220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
294 220
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 639
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
42 335
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24 907
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 665
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 090
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
94 370
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44 214
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42 465
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42 465
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер