О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 55-285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2016 года № 3718. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 17-97
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2017 № 17-97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3653, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 6 января 2016 года № 2 (7900)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6764507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 218563 тысяч тенге;
неналоговые поступления 33652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2612 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6509680 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2416528 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 313007 тысяч тенге;
субвенции 3780145 тысяч тенге;
2) затраты 6785750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13594 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30947 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 40747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40747 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" Райымбекского района (по согласованию М. Кенжебаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.

Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 55-285 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 16 ақпанда № 3718 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 17-97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 30.05.2017 № 17-97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3653 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2016 жылдың 6 қаңтарында № 2 (7900) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6764507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 218563 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 33652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 2612 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 6509680 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2416528 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 313007 мың теңге;
субвенциялар 3780145 мың теңге;
2) шығындар 6785750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13594 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30947 мың теңге;
4) қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо 5910 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 40747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 40747 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Райымбек ауданының "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. Кенжебаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
Маслихата Б. Тилемисов
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Согласование к решению Райымбекского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 55-285 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 530-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района" Муса Кенжебаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 55-285 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Тилемисов
Райымбек аудандық
мәслихаттың хатшысы Е. Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-285 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Райымбек ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Муса Кенжебаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-285 шешіміне 1-қосымша