О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года . 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 28 марта 2016 года № 2-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 апреля 2016 года № 3772. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 17-97
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2017 № 17-97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3653, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 6 января 2016 года № 2 (7900)), в решение Райымбекского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 55-285 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3718, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 29 февраля 2016 года № 8-9 (7907)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 8126646 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 218563 тысяч тенге;
неналоговые поступления 33652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2612 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7871819 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2464969 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1626705 тысяч тенге;
субвенции 3780145 тысяч тенге;
2) затраты 8147889 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13594 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30947 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;

Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 06 сәуірде № 3772 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 17-97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 30.05.2017 № 17-97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3653 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2016 жылдың 6 қаңтарында № 2 (7900) жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-285 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3718 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2016 жылдың 29 ақпанында № 8-9 (7907) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8126646 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 218563 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 33652 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 2612 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 7871819 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2464969 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1626705 мың теңге;
субвенциялар 3780145 мың теңге;
2) шығындар 8147889 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13594 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30947 мың теңге;
4) қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо 5910 мың тенге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 40747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40747 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" Райымбекского района (по согласованию М. Кенжебаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе,
определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению,
социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 40747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 40747 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Райымбек ауданының "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. Кенжебаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Л. Нусипкожаева
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 марта 2016 года № 2-11 "О внесении и изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"

5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Л. Нусипкожаева
Райымбек аудандық
мәслихаттың хатшысы Е. Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-11 шешіміне 1-қосымша