О внесении изменений в решение Райымбекского Районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016–2018 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 июля 2016 года № 3910. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 17-97
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2017 № 17-97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3653, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 6 января 2016 года № 2 (7900)), в решение Райымбекского районного маслихата от 5 февраля 2016 года № 55-285 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2016 года № 3718, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 29 февраля 2016 года № 8-9 (7907)), в решение Райымбекского районного маслихата от 28 марта 2016 года № 2-11 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 апреля 2016 года № 3772, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 23 апреля 2016 года № 15 (7912)), в решение Райымбекского районного маслихата от 19 мая 2016 года № 5-30 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 мая 2016 года № 3862, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 11 июня 2016 года № 22 (7919)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-38 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 26 шілдеде № 3910 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 17-97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 30.05.2017 № 17-97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3653 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2016 жылдың 6 қаңтарында № 2 (7900) жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-285 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 16 ақпанында № 3718 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2016 жылдың 29 ақпанында № 8-9 (7907) жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 6 сәуірінде № 3772 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2016 жылдың 23 сәуірінде № 15 (7912) жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-30 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 30 мамырында № 3862 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2016 жылдың 11 маусымында № 22 (7919) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 8693195 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 215896 тысяч тенге;
неналоговые поступления 32386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6545 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8438368 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3050791 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1607432 тысяч тенге;
субвенции 3780145 тысяч тенге;
2) затраты 8714438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13594 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30947 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 40747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40747 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" Райымбекского района (по согласованию М. Кенжебаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.

"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8693195 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 215896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 32386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 6545 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 8438368 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3050791 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1607432 мың теңге;
субвенциялар 3780145 мың теңге;
2) шығындар 8714438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13594 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30947 мың теңге;
4) қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо 5910 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 40747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 40747 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Райымбек ауданының "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. Кенжебаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата С. Сатылганов
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы C. Сатылғанов
Райымбек аудандық
мәслихаттың хатшысы Е. Құдабаев

Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 20 июля 2016 года № 6-38 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-38 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Райымбек ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
І. Кірістер