О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2016 года № 6-12-83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2016 года № 4047. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 6-30-195
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23.02.2018 № 6-30-195 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 14399858 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2639699 тысячи тенге;
неналоговые поступления 203206 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 109394 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11447559 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2513644 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 3552795 тысяч тенге;
субвенция 5381120 тысяч тенге;
2) затраты 14257962 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13419 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13809 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 128477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 128477 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 6-25-165 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 14332 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 06.11.2017 № 6-24-160 (вводится в действие с 01.01.2017).

Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-12-83 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4047 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 6-30-195 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 23.02.2018 № 6-30-195 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14399858 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2639699 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 203206 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 109394 мың теңге;
трансферттер түсімі 11447559 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2513644 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3552795 мың теңге;
субвенциялар 5381120 мың теңге;
2) шығындар 14257962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13419 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13809 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 128477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 128477 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 6-25-165 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 14332 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 06.11.2017 № 6-24-160 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 88721 тысяча тенге, согласно приложению 4.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 08.12.2017 № 6-25-165 (вводится в действие с 01.01.2017).

3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес 88721 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 6-25-165 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата М. Ажибеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Нурахметов

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Әжібеков
Панфилов аудандық мәслихатының
[атшысы Е. Нұрахметов