О переименовании улицы "Шыгыс" в селе Алмалы Баскунчинского сельского округа
Решение акима Баскунчинского сельского округа Панфиловского района Алматинской области от 2 декабря 2016 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2016 года № 4042
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Алмалы Баскунчинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 16 сентября 2016 года, аким Баскунчинского сельского округа Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Шыгыс" в селе Алмалы Баскунчинского сельского округа в улицу "Умирзака Ибрагимова".
2. Возложить на заместителя акима Баскунчинского сельского округа Панфиловского района Бурканбекова Сабыра Садыковича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции, в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет - ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет - ресурсе районного акимата.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Т. Батыркулов

Басқұншы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Шығыс" көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы Басқұншы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 79 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 28 желтоқсанда № 4042 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Басқұншы ауылдық округінің Алмалы ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 16 қыркүйектегі Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Панфилов ауданы Басқұншы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Басқұншы ауылдық округінің Алмалы ауылындағы "Шығыс" көшесі "Өмірзақ Ибрагимов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Панфилов ауданы Басқұншы ауылдық округі әкімінің орынбасары Бурканбеков Сабыр Садыковичке осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Т. Батырқұлов