Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 05 апреля 2016 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 мая 2016 года № 3793. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 05 января 2018 года № 1

Сарқан ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 71 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 03 мамырда № 3793 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 01 қаңтардағы № 1 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 05.01.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району согласно приложению.

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 05.01.2018 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабынның 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Руководителю государственного учреждения "Отдел образования Сарканского района" Имангазиевой Панар Ануарбековне в установленном законом порядке обеспечить размещение государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение.
3. Возложить на руководителя аппарата акима района Умбеталиева Самата Тлеубаевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата района.

2. "Сарқан аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Имангазиева Панар Ануарбековна заңмен белгіленген тәртіпте мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысының орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы Үмбеталиев Самат Тілеубайвичке осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Маманбаева Галымжана Канатовича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Кошанбеков
Приложение к постановлению акимата Сарканского района от "05" апреля 2016 года № 71 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение,размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району"

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Маманбаев Ғалымжан Қанатовичке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Қошанбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "05" сәуірдегі "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 71 қаулысына қосымша

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Сарканского района Алматинской области от 19.09.2017 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Кулыншак" акимата Сарканского района"
70

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 19.09.2017 № 241 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Сарқан ауданы әкімдігінің "Құлыншақ" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70

4000
Примечание:
1) размер ежемесячной оплаты, взимаемой с родителей или законных представителей за содержание ребенка в государственных дошкольных организациях, созданных в организационно-правовой форме коммунальных государственных казенных предприятий, составляет 100 процентов затрат на питание, независимо от возраста, и устанавливается учредителем;
2) в частных дошкольных организациях порядок взимания оплаты с родителей или законных представителей устанавливается учредителем дошкольной организации.

4000
Ескертпе:
1) мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарының ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда баланы күтіп-бағу үшін ата-аналардан немесе заңды өкілдерден алынатын ай сайынғы төлемақы мөлшері баланың жасына қарамастан тамақтануға кететін шығынның 100 пайызын құрайды және оны құрылтайшы белгілейді;
2) жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардан немесе заңды өкілдерден төлемақы алу тәртібін мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.