О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 № 3-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 мая 2016 года № 3866. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 09 июня 2017 года № 19-89
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 09.06.2017 № 19-89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2015 года № 3669, опубликованного в районной газете "Саркан" от 15 января 2016 года № 3 (9151)), в решение Сарканского районного маслихата от 3 февраля 2016 года № 65-335 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 февраля 2016 года № 3727, опубликованного в районной газете "Саркан" от 26 февраля 2016 года № 9 (9157)), в решение Сарканского районного маслихата от 24 марта 2016 года № 1-4 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 апреля 2016 года № 3774, опубликованного в районной газете "Саркан" от 15 апреля 2016 года № 15 (9163)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 5 111 159 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 276 995 тысяч тенге;
неналоговые поступления 111 491 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 800 тысяч тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3-13 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 31 мамырда № 3866 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 09 маусымдағы № 19-89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 19-89 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3669 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2016 жылдың 15 қаңтарында № 3 (9151) жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 65-335 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 17 ақпанында № 3727 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2016 жылдың 26 ақпанында № 9 (9157) жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 6 сәүірінде № 3774 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2016 жылдың 15 сәүірінде № 15 (9163) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 111 159 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 276 995 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 111 491 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 800 мың теңге;

поступления трансфертов 4 711 873 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 565 875 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 976 209 тысяч тенге;
субвенции 2 169 789 тысяч тенге;
2) затраты 5 105 521 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23 073 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34 997 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 924 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 345 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Сарканский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (по согласованию Т. Т. Аязбаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

трансферттер түсімдер 4 711 873 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 565 875 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 976 209 мың теңге;
субвенциялар 2 169 789 мың теңге;
2) шығындар 5 105 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23 073 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34 997 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11 924 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 345
мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. "Сарқан аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Т. Т. Аязбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата по "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
3 сессии Сарканского
районного маслихата С. Елюбаева
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 3 сессиясының төрағасы С. Елюбаева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов

Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от 20 мая 2016 года №3-13 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Сарканского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 62-322 "О бюджете Сарканского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Сарканского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Сарқан аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 20 мамырдағы "Сарқан аудандық маслихаттың 2015 жылдың 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №3-13 шешіміне 1-қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 62-322 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Сарқан ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер