О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 05 февраля 2016 года № 54-301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 февраля 2016 года № 3717. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09 июня 2017 года № 15-88
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 15-88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствиис подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 " О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года № 3646 опуликованного в районной газете "Талгар" от 15 января 2016 года № 02-03 (4186-4187), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложение 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год следующих объемах:
1) Доходы 11818657 тысяч тенге, в том числе :
налоговые поступления 2477307 тысяч тенге;
неналоговые поступления110524 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 506889 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8723937 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5315786 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1401802 тысяч тенге;
субвенции 2006349 тысяч тенге.
2) Затраты 11864177 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование 46518 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 57267тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 10749 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета -97948 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета97948 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3.Возложить на руководителя государственногоучреждения "Талгарский районный отдел экономики и бюджетногопланирования" (по согласованию А. М. Кисибаева) опубликование настоящего решенияпослегосударственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях,а такжена интернет-ресурсе,определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".

Талғар ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 54-301 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 16 ақпанда № 3717 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 09 маусымдағы № 15-88 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 09.09.2017 № 15-88 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің104-бабының 4-тармағының 5 тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне (2015 жылдың 29 желтоқсанындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3646 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы аудандық "Талғар" газетінде № 02-03 (4186-4187)жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және
3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 11818657 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 2477307 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 110524 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 506889 мың теңге;
трансферттер түсімдері8723937 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5315786 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері1401802 мың теңге;
субвенциялар 2006349 мың теңге.
2) Шығындар 11864177 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу 46518 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 57267 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 10749 мың теңге.
4) Қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) - 97948 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97948 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3."Талғар аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттікмекемесінің басшысына(келісім бойынша А.М. Кисибаева) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың
интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта
кәсіпкерлікті дамытужәне бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Еңкебайұлы
Секретарь
районного маслихата Д.Тебериков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Талгарский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования" Кисибаева Айман Муратовна
Приложение 1 к решению маслихата Талгарского районого маслихата от 5 февраля 2016 года № 54-301 "О внесений изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы"

5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Енкебайұлы
Аудандық мәслихат
Хатшысы Д. Теберіков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Кисибаева Айман Мұратқызы
Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-301 шешіміне 1-қосымша

881730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13339
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
28650
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
285295
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
51472
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
502974
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
302091
1
Социальное обеспечение
36568
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32768
005
Государственная адресная социальная помощь
4990
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27778
464
Отдел образования района (города областного значения)
3800
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3800
2
Социальная помощь
229282
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229282
002
Программа занятости
56639
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24529
006
Оказание жилищной помощи
15296
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17128
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4581
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34370
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
76739
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36241
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36241
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30571
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2266
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3404
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

881730
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13339
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28650
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
285295
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
51472
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
502974
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
302091
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36568
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32768
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4990
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27778
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3800
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3800
2
Әлеуметтiк көмек
229282
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229282
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56639
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24529
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15296
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17128
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4581
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34370
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
76739
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36241
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36241
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30571
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2266
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3404
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық