"Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 240 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 331 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қарашада № 3232 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 31.07.2017 № 158 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 28 июля 2016 года № 240 "Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и предельных норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)"
Постановление акимата Жамбылской области от 14 ноября 2016 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2016 года № 3232. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 31 июля 2017 года № 158
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 31.07.2017 № 158 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 240 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3151 болып тіркелген, 2016 жылдың 29 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасымен толықтырылсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 28 июля 2016 года № 240 "Об утверждении переченя субсидируемых видов средств защиты растений и предельных норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3151, опубликовано 29 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2016 жылғы 14 қарашадағы
№ 331 қаулысына қосымша
Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормалары
Субсидияланатын өсімдікті қорғау құралдарының (гербицидтер) түрлері
Өсімдікті қорғау құралдарының (гербицидтер) 1 килограммының (литр) құнының арзандату пайызы
Алынған өсімдікті қорғау құралдарының (гербицидтер) 1 килограмға (литр) арналған субсидия нормалары, теңге
1
2
3
4

3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 14 ноября 2016 года № 331
Перечень субсидирируемых видов средств защиты растений и предельные нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)
Субсидируемые виды средств защиты растений (гербицидов)
Процент удешевления стоимости 1 килограмма (литр) средств защиты растений (гербицидов)
Нормы субсидий на 1 килограмм (литр) приобретенных средств защиты растений (гербицидов) тенге
1
2
3
4