О вопросах регулирования торговой деятельности
Постановление акимата города Тараз от 25 февраля 2016 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 марта 2016 года № 2999. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 30 декабря 2021 года № 6206
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 30.12.2021 № 6206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Сауда қызметін реттеудің мәселелері туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 125 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 2999 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 6206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 30.12.2021 № 6206 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли по городу Тараз.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Занының 8-бабына сәйкес Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ж.М.Сапаралиева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Календеров
Приложение
к постановлению акимата
города Тараз от 25 февраля
2016 года № 125
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли по городу Тараз
Торговые места для реализации пищевых продуктов быстрого приготовления
1.
микрорайон "Аса", 36 (со стороны улицы Шостаковича)
2.
улица Рахимова, дом 59 (со стороны улицы Рахимова)
3
микрорайон "Жансая", дом 11 (со стороны улицы Санырак батыра)
4.
микрорайон "Жайлау", дом 18 (со стороны улицы Т.Рыскулова)
5.
микрорайон "Талас", дом 2 (со стороны улицы С.Сейфуллина)
6.
микрорайон "Талас", возле остановки "Талас" (со стороны улицы С.Сейфуллина)
7.
микрорайон "Мынбулак", 38 дом (со стороны улицы Санырак батыра)
8.
массив "Карасу" (напротив 40 дома микрорайона "Аса", по улице Санырак батыра)
9.
микрорайон "Каратау", дом 29 (со стороны улицы Т.Рыскулова)
10.
улица Жансугурова (перед парком "Женис" со стороны улицы Жансугурова)
Торговые места для реализации национальных безалкогольных напитков (с юрт)
11.
микрорайон "Самал", дом 48 (со стороны улицы Б.Момышулы)
12.
проспект Абая, дом 103 (перед парком "Т.Рыскулова")
13.
проспект Абая, дом 129 (перед зданием Управления сельского хозяства акимата Жамбылской области)
14.
микрорайон "Аса", 43 (со стороны улицы Б.Момышулы)
15.
микрорайон "Акбулак", 41 (со стороны улицы Т.Рыскулова)
16.
пересечение проспекта Жамбыла- улицы Сатпаева
17.
микрорайон "Салтанат", дом 6 үй (со стороны улицы Аль-Фараби)
18.
пересечение улиц Рысбек батыра-Рахимова
19.
микрорайон "Аса", дом 40 (со стороны улицы Б.Момышулы)
20.
микрорайон "Самал", дом 1 (со стороны улицы Шостакович)
21.
проспект Толе би, дом 86 (со стороны проспекта Толе би)
22.
микрорайон "Аса", дом 1 (со стороны улицы Б.Момышулы)
23.
микрорайон "Мынбулак", дом 2 (со стороны улицы Б.Момышулы)
24.
микрорайон "Акбулак", дом 7 (со стороны улицы К.Турысов)
25.
микрорайон "Самал", 53 (со стороны улицы Шостакович)
26.
микрорайон "Байтерек", перед 33 домом
27.
микрорайон "Самал", дом 24 (со стороны С.Сейфуллина)
28.
микрорайон "Акбулак", дом 15 (со стороны улицы Б.Майлина)
29.
микрорайон "Аса", дом 36 (со стороны улицы Шостакович)
30.
микрорайон "Жайлау", дом 18 (со стороны улицы Т.Рыскулова)
Торговые места для реализации бахчевых и фруктово-овощной продукции
31.
пересечение проспекта Абая и улицы Самаркандской
32.
микрорайон "Каратау", дом 30 (со стороны улицы Т.Рыскулова)
33.
улица Лермонтова, перед 63 домом (со стороны улицы Лермонтова)
34.
микрорайон Байтерек, возле 41 дома
35.
пересечение улиц Прманова и Байтурсынова
36.
улица Желтоксан, напротив 86 дома (со стороны улицы Желтоксан)
37.
улица Ташкентская, перед 86 домом (со стороны улицы Ташкентской)
38.
улица Кошеней, перед 68 а домом (со стороны улицы Кошеней)
39.
улица М.Ауезов көшесі, развлекательный центр "Динара"
40.
улица Ташкентская көшесі, перед 244 домом (со стороны улицы Ташкентской)
41.
пересечение улиц Ниеткалиева –Рысбек батыра
42.
улица Лермонтова, перед 40 домом (со стороны улицы Лермонтова)
43.
микрорайон "Байтерек", возле 33 дома
44.
микрорайон "Аса", перед 36 домом (со стороны улицы Шостакович)
45.
микрорайон "Байтерек", перед 5 домом
46.
пересечение улиц Айтиева и Фазлаева
47.
пересечение улиц Ташкентская и Желтоксан
48.
улица Кайназарова, дом 4 (со стороны улицы Кайназарова)
49.
микрорайон "Каратау", дом 41 (со стороны улицы Т.Рыскулова)
50.
улица Лермонтов, перед 23 домом (со стороны улицы Лермонтова)

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.М.Сапаралиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 25 ақпандағы
№125 қаулысына қосымша
Тараз қаласы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Жылдам дайындалатын тағам өнімдерін сатуға арналған сауда орындары
1
"Аса" мөлтек ауданы, 36 үй (Шостакович көшесі жағы)
2
Рахимов көшесі, 59 үй (Рахимов көшесі жағы)
3
"Жансая" мөлтек ауданы, 11 үй (Саңырақ батыр көшесі жағы)
4
"Жайлау" мөлтек ауданы, 18 үй (Т.Рысқұлов көшесі жағы)
5
"Талас" мөлтек ауданы, 2 үй (С.Сейфуллин көшесі жағы)
6
"Талас" мөлтек ауданы, "Талас" аялдамасының маңы (С.Сейфуллин көшесі жағы)
7
"Мыңбұлақ" мөлтек ауданы, 38 үй (Саңырақ батыр көшесінің жағы)
8
"Қарасу" иіні (Саңырақ батыр көшесінің "Аса" мөлтек ауданы, 40 үйіне қарама-қарсы)
9
"Қаратау" мөлтек ауданы, 29 үй (Т.Рысқұлов көшесі жағы)
10
Жансүгіров көшесі ("Жеңіс" саябағының алды Жансүгіров көшесі жағы)
Ұлттық алкогольсыз сусындар (киіз үйден) сатуға арналған сауда орындары
11
"Самал" мөлтек аудан, 48 үй (Б.Момышұлы көшесі жағы)
12
Абай даңғылы, 103 үй ("Т.Рысқұлов" саябағының алды)
13
Абай даңғылы, 129 үй (Жамбыл облысы әкімдігінің ауылшарушылығы басқарамасы ғимаратының алды)
14
"Аса" мөлтек ауданы, 43 үй (Б.Момышұлы көшесі жағы)
15
"Ақбұлақ" мөлтек ауданы, 41 үй (Т.Рысқұлов көшесі жағы)
16
Жамбыл даңғылы - Сатпаев көшесі қиылысы
17
"Салтанат" мөлтек ауданы, 6 үй (Әль-Фараби көшесі жағы)
18
Рысбек батыр – Рахимов көшелерінің қиылысы
19
"Аса" мөлтек ауданы, 40 үй (Б.Момышұлы көшесі жағы)
20
"Самал" мөлтек ауданы, 1 үй (Шостакович көшесі жағы)
21
Төле би даңғылы, 86 үй (Төле би даңғылы жағы)
22
"Аса" мөлтек ауданы, 1 үй (Б.Момышұлы көшесі жағы)
23
"Мыңбұлақ" мөлтек ауданы, 2 үй (Б.Момышұлы көшесі жағы)
24
"Ақбұлақ" мөлтек ауданы, 7 үй (Қ.Тұрысов көшесі жағы)
25
"Самал" мөлтек ауданы, 53 үй (Шостакович көшесі жағы)
26
"Бәйтерек" мөлтек ауданы, 33 үйдің алды
27
"Самал" мөлтек ауданы, 24 үй (С.Сейфуллин көшесі жағы)
28
"Ақбұлақ" мөлтек ауданы, 15 үй (Б.Майлин көшесі жағы)
29
"Аса" мөлтек ауданы, 36 үй (Шостакович көшесі жағы)
30
"Жайлау" мөлтек ауданы, 18 үй (Т.Рысқұлов көшесі жағы)
Бау-бақша және жеміс жидек, көкөніс өнімдерін сатуға арналған сауда орындары
31
Абай даңғылы мен Самарқанд көшесінің қиылысы
32
"Қаратау" мөлтек ауданы, 30 үй (Т.Рысқұлов көшесі жағы)
33
Лермонтов көшесі, 63 үйдің алды (Лермонтов көшесі жағы)
34
Байтерек мөлтек ауданы, 41 үйдің жаны
35
Пірманов және Байтұрсынов көшелерінің қиылысы
36
Желтоқсан көшесі, 86 үйіне қарама-қарсы (Желтоқсан көшесі жағы)
37
Ташкент көшесі, 86 үй (Ташкент көшесі жағы)
38
Көшеней көшесі, 68 а үй (Көшеней көшесі жағы)
39
М. Әуезов көшесі, "Динара" ойын-сауық орталығы (Әуезов көшесі жағы)
40
Ташкент көшесі, 244 үй (Ташкент көшесі жағы)
41
Ниетқалиев –Рысбек батыр көшелерінің қиылысы
42
Лермонтов көшесі, 40 үй (Лермонтов көшесі жағы)
43
Бәйтерек" мөлтек ауданы, 33 үйдің маңы
44
"Аса" мөлтек ауданы, 36 үй (Шостакович көшесі жағы)
45
"Бәйтерек" мөлтек ауданы, 5 үйдің маңы
46
Әйтиева мен Фазлаева көшелерінің қиылысы
47
Ташкентская –Желтоқсан көшелерінің қиылысы
48
Қайназаров көшесі, 4 үйдің жаны (Қайназаров көшесі жағы)
49
"Қаратау" мөлтек ауданы, 41 үй (Т.Рысқұлов көшесі жағы)
50
Лермонтов көшесі, 23 үй (Лермонтов көшесі жағы)