О повышении ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 11 марта 2016 года № 52-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 апреля 2016 года № 3022. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 29-9
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 29-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в городе Тараз.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 мая 2016 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Ж. Буркитбаева Б. Нарбаев

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 52-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 сәуірде № 3022 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 29-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 14.03.2018 № 29-9 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 444-бабы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, Тараз қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2016 жылдың 1 мамырынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрайымы мәслихатының хатшысы
Ж. Бүркітбаева Б. Нарбаев