О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 5 декабря 2016 года № 8-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2016 года № 3250
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 21 қарашадағы 2016 года № 6-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3226) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №48-3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2880, опубликовано в районной газете "Ауыл жаналығы - Сельская новь" от 5 января 2016 года №3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 470 001" заменить цифрами "8 528 649";
цифры "727 688" заменить цифрами "785 598";
цифры "3 937" заменить цифрами "4 877";
цифры "36 879" заменить цифрами "46 700";
цифры "7 701 497" заменить цифрами "7 691 474";
в подпункте 2):
цифры "9 062 152" заменить цифрами "9 120 800".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Рапилбеков
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата от
5 декабря 2016 года №8-2
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата от
25 декабря 2015 года №48-3
Районный бюджет на 2016 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 8-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 желтоқсанда № 3250 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3226 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2880 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарында аудандық №3-4 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 470 001" сандары "8 528 649" сандарымен ауыстырылсын;
"727 688" сандары "785 598" сандарымен ауыстырылсын;
"3 937" сандары "4 877" сандарымен ауыстырылсын;
"36 879" сандары "46 700" сандарымен ауыстырылсын;
"7 701 497" сандары "76 914 74" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 062 152" сандары "9 120 800" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Рәпілбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 8-2 шешіміне 1 қосымша Байзақ аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

4 300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 748
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56 618
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4 017
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 361
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 167
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 294
021
Капитальные расходы государственного органа
900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 534
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 534
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
289 147
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 582
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
16 582
464
Отдел образования района (города областного значения)
71 662
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
71 662
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
197 961
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
181 344
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16 617
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 942
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 797
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
145
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
297 771
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 000
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
4 000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
125 212
003
Поддержка культурно-досуговой работы
111 021
005
Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков
4 020
009
Обеспечение сохранности историко – культурного наследия и доступа к ним
10 171

4 300
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 748
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
56 618
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 017
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 361
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 167
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 294
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 534
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 534
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
289 147
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 582
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
16 582
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71 662
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
71 662
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
197 961
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
181 344
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
16 617
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 942
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 797
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
145
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
297 771
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 000
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
4 000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
125 212
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
111 021
005
Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
4 020
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
10 171