О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №49-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 13 мая 2016 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 мая 2016 года № 3065
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 29 апреля 2016 года №2-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года №43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3057) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №49-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2874, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 30 декабря 2015 года за №219-220) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 306 671" заменить цифрами "10 349 967";
цифры "1 121 583" заменить цифрами "1 127 953";
цифры "21 500" заменить цифрами "35 383";
цифры "29 800" заменить цифрами "56 800";
цифры "9 133 778" заменить цифрами "9 129 831";
в подпункте 2):
цифры "11 197 424" заменить цифрами "11 240 720".

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 мамырдағы № 3-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 3065 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы №43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі №2-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3057 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №49-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2874 болып тіркелген, 2015 жылдың 30 желтоқсанында №219-220 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 306 671" сандары "10 349 967" сандарымен ауыстырылсын;
"1 121 583" сандары "1 127 953" сандарымен ауыстырылсын;
"21 500" сандары "35 383" сандарымен ауыстырылсын;
"29 800" сандары "56 800" сандарымен ауыстырылсын;
"9 133 788" сандары "9 129 831" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 197 424" сандары "11 240 720" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Т. Апаева Р. Нурсипатов
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата от
13 мая 2016 года № 3-2
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата от
25 декабря 2015 года № 49-3
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
Т. Апаева Р. Нурсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 13 мамырдағы
№3-2 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№49-3 шешіміне 1 – қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

1073
1400
1400
Всего:
125112
125112
125112
25296
1650
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
2016 год
2017 год
2018 год
2016 год
2017 год
2018 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение " Аппарат акима Аухаттинского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Беткайнарского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Какпатасского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каракемерского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Касыкского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кененского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кордайского сельского округа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Масанчинского сельского округа"
Приложение 3
к решению Кордайского
районного маслихата от
13 мая 2016 года № 3-2
Приложение 6
к решению Кордайского
районного маслихата от
25 декабря 2015 года № 49-3
Целевые трансферты органам местного самоуправления
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Кордайский район

1073
1400
1400
Барлығы:
125112
125112
125112
25296
1650
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2018 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ауқатты ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9777
10887
"Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Барлығы:
9777
10887
Қордай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 13 мамырдағы
№ 3-2 шешіміне 3-қосымша Қордай аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 49-3 шешіміне 6-қосымша
Жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Қордай ауданы