Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 28 сентября 2016 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 октября 2016 года № 3183. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 20 апреля 2018 года № 103
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 20.04.2018 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 331 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 3183 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 сәуірдегі №103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 20.04.2018 №103 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпункта 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов согласно приложению к данному постановлению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения отдела занятости и социальных программ акимата Кордайского района" принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов, в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Джамангозова Бейкута Тилебалдыевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 28 сентября 2016 году № 331
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
2
3
4
5
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сарыбулак"
50
2%
1
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры акимата Кордайского района"
175
3%
5

2. "Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді квотаға сәйкес жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Бейқұт Тілебалдыұлы Жамангозовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Қордай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 331 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Р/с
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1.
"Сарыбұлақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2%
1
2.
"Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
175
3%
5