О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 24 июня 2016 года № 4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 июля 2016 года № 3127
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2869, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 7-8) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 488 261" заменить цифрами "9 296 336";
цифры "7 218 957" заменить цифрами "8 027 032";
в подпункте 2):

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 4-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 шілдеде № 3127 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2869 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 7-8 "Меркі тынысы–Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 488 261" сандары "9 296 336" сандарымен ауыстырылсын;
"7 218 957" сандары "8 027 032" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "8 636 228" заменить цифрами "9 444 303";
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, индустриально-инновационного развития, финансам, бюджету, налогам и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Дуйсебаева
Секретарь районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 июня 2016 года № 4-3
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2015 года № 46-4
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

"8 636 228" сандары "9 444 303" сандарымен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық,қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Н. Дүйсебаева І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 24 маусымдағы
№4-3 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№46-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

25186
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
231109
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
377532
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
341205
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
140000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
27798
002
Программа занятости
61347
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28135
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8140
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23605
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29315
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32474
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
432301
464
Отдел образования района (города областного значения)
279975
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
279975
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
110012
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24500
028
Развитие коммунального хозяйства

25186
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің Және ұйымдарының күрделі шығыстары
231109
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
377532
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
341205
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
140000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
27798
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61347
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветенинар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28135
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8140
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23605
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29315
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33474
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32474
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
432301
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
279975
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
279975
466
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту,және (немесе) жайластыру
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11012
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24500
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту