О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2016 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июля 2016 года № 3131
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 3-7 от 4 июля 2016 года "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3" "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3126) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 46-4 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2869, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 7-8) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 296 336" заменить цифрами "9 359 115";
цифры "8 027 032" заменить цифрами "8 089 811";
в подпункте 2):
цифры "9 444 303" заменить цифрами "9 507 082".

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3131 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылдың 4 шілдедегі № 3-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3126 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 46-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2869 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 7-8 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 296 336" сандары "9 359 115" сандарымен ауыстырылсын;
"8 027 032" сандары "8 089 811" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 444 303" сандары "9 507 082" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, индустриально –инновационного развития, финансам, бюджету, налогам и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата районного маслихата
Н. Дуйсебаева Е. Нартбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 19 июля 2016 года № 6-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2015 года № 46-4
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының міндетін атқарушы
Н. Дүйсебаева Е. Нартбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 19 шілдедегі
№ 6-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 46-4 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

25186
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
241109
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
377032
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
338705
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
140000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
27798
002
Программа занятости
61347
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27635
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7140
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22605
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29315
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32974
021
Капитальные расходы государственного органа
1500
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2853
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2853
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
450420
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26179
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
26179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2590
033
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2590

25186
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
241109
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
377032
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
338705
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
140000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
27798
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61347
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27635
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7140
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22605
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29315
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35474
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32974
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2853
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
450420
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26179
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
26179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2590
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2590