О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 56-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 24 октября 2016 года № 9-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 ноября 2016 года №3200
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 7 октября 2016 года № 3-7 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3175) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 56-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2888 опубликовано 13 января 2016 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 704 237" заменить цифрами "7 458 788";
цифры "643 440" заменить цифрами "675 901";
цифры "7 075" заменить цифрами "5 372";
цифры "11 364" заменить цифрами "3 606";
цифры "7 042 358" заменить цифрами "6 773 909";
в подпункте 2):

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №56-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 9-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қарашада № 3200 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы №3-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3175 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2888 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"7 704 237" сандары "7 458 788" сандарымен ауыстырылсын;
"643 440" сандары "675 901" сандарымен ауыстырылсын;
"7 075" сандары "5 372" сандарымен ауыстырылсын;
"11 364" сандары "3 606" сандарымен ауыстырылсын;
"7 042 358" сандары "6 773 909" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

цифры "7 715 655" заменить цифрами "7 470 206";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономики, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Л. Мырзабеков С. Бегеев
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 9-4 от 24 октября 2016 года
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 56-3 от 25 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

"7 715 655" сандары "7 470 206" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Л. Мырзабеков С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 24 қазандағы
№ 9-4 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 56-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР