О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 56-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 6 декабря 2016 года № 11-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 декабря 2016 года № 3246
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 21 ноября 2016 года № 6-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3226) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 56-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2888 опубликовано 13 января 2016 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 458 788" заменить цифрами "7 453 632";
цифры "675 901" заменить цифрами "685 901";
цифры "6 773 909" заменить цифрами "6 758 753";
в подпункте 2):

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 11-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 3246 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы №6-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3226 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2888 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"7 458 788" сандары " 7 453 632" сандарымен ауыстырылсын;
"675 901" сандары "685 901" сандарымен ауыстырылсын;
"6 773 909" сандары "6 758 753" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

цифры "7 470 206" заменить цифрами "7 465 050";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социально-экономическому развития района, финансов и бюджету, охраны окружающей среды и природопользования, административно-территориального устройства, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата.

"7 470 206" сандары "7 465 050" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылысы, кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

158075
005
Государственная адресная социальная помощь
2433
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
111988
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
43654
464
Отдел образования района (города областного значения)
1817
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1817
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
224176
002
Программа занятости
108627
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8475
006
Оказание жилищной помощи
21978
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11440
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3094
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31507
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37217
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1838
464
Отдел образования района (города областного значения)
3030
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3030
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30394
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1585
021
Капитальные расходы государственного органа
1250
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
490
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1371
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1371
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
790628
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
684
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

158075
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2433
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
111988
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
43654
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1817
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1817
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
224176
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
108627
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8475
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21978
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11440
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3094
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31507
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
37217
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1838
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3030
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3030
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33719
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30394
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1585
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1250
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
490
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1371
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1371
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
790628
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
684
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

5692
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3901
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12456
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12006
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
007
Капитальные расходы государственного органа
450
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
79003
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
79003
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21896
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21896
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17058
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4344
015
Капитальные расходы государственного органа
494
12
Транспорт и коммуникации
222928
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
222928
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8728
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
210200
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
34698
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5398
006
Поддержка предпринимательской деятельности
5398
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17400
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
17400
452
Отдел финансов района (города областного значения)
11900
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
11900
14
Обслуживание долга
126
452
Отдел финансов района (города областного значения)
126
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

5692
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3901
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12456
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12006
006
Аудандардың облыстық маңызы бар,аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
79003
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
79003
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21896
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21896
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
17058
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4344
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
494
12
Көлік және коммуникация
222928
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
222928
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8728
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
210200
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
34698
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5398
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5398
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17400
040
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру
17400
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11900
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11900
14
Борышқа қызмет көрсету
126
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
126
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзгеде төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету