О районном бюджете на 2017- 2019 годы
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 22 декабря 2016 года № 12-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 05 января 2017 года № 3281.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 476 025 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 975 134 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 086 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – -9 780 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 7 479 025 тысяч тенге;
2) затраты – 8 735 948 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 80 948 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 102 106 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 158 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 340 871 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 340 871 тысяч тенге;
поступления займов – 102 106 тысяч тенге;
погашение займов – 21 158 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 259 923 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 24.02.2017 № 13-2 (вводится в действие с 01.01.2017);14.04.2017 №15-3 (вводится в действие с 01.01.2017); 16.06.2017 № 16-2 (вводится в действие с 01.01.2017); 16.08.2017 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2017); 26.09.2017 № 20-4 (вводится в действие с 01.01.2017); 16.10.2017 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2017) ); 28.11.2017 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить на 2017 год объем субвенции в размере 5 866 853 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2017-2019 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 3281 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 476 025 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 975 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 086 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 479 025 мың теңге;
2) шығындар – 8 735 948 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 80 948 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 102 106 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 158 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 340 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 340 871 мың теңге;
қарыздар түсiмi – 102 106 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 158 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 259 923 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 24.02.2017 № 13-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 14.04.2017 № 15-3 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 16.06.2017 № 16-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 16.08.2017 № 19-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 26.09.2017 № 20-4 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 16.10.2017 № 21-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 28.11.2017 № 24-2 шешімдерімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған субвенция көлемі 5 866 853 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. “Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2017-2019 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района на 2017 год в размере -15 000 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2017 - 2019 годы согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень выделенных денежных средств из районного бюджета на 2017 – 2019 годы по программе сельских округов согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 – 2019 годы согласно приложению 6.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2017 жылы – 15 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. 2017-2019 жылдарға арналған бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бағдарламасы бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2017-2019 жылдарға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить перечень целевые трансферты органа местного самоуправления на 2017 – 2019 годы согласно приложению 7.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата К. Аукенов
Секретарь районного
маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 12-3 от 22 декабря 2016 года
Районный бюджет на 2017 год

8. 2017-2019 жылдарға жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттердің тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Аукенов
Аудандық мәслихат
хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет

1942
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
358931
002
Программа занятости
215102
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8979
006
Оказание жилищной помощи
13770
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12083
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3154
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35452
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30910
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39481
464
Отдел образования района (города областного значения)
3200
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69577
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32517
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
021
Капитальные расходы государственного органа
1300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16454
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18006
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1382968
464
Отдел образования района (города областного значения)
271039
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
271039
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
300107
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
293404
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6703
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

1942
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
358931
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
215102
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8979
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13770
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12083
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3154
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
35452
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30910
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39481
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3200
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69577
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32517
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16454
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18006
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1382968
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
271039
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
271039
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
300107
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
293404
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6703
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8906
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

18 722
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25 851
006
Капитальные расходы государственного органа
150
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
175 437
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 559
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 559
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
130 601
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12 972
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3 478
006
Организация санитарного убоя больных животных
8 300
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 293
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 979
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 465
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96 614
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 533
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 430
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5 000
007
Капитальные расходы государственного органа
103
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13 744
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 744
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 096
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 096
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19 096
12
Транспорт и коммуникации
380 171
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
380 171
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
16 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

18 722
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
25 851
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
150
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
175 437
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 559
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 559
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
130 601
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 972
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 478
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
8 300
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 293
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 979
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 465
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96 614
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 533
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 430
006
Аудандардың облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13 744
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
13 744
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 096
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 096
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
19 096
12
Көлік және коммуникация
380 171
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
380 171
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің дамуы

007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Приложение 5 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 12-3 от 22 декабря 2016 года
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программе сельских округов на 2017 - 2019 годы
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 28.11.2017 № 24-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского
022 "Капитальные расходы государственных органов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас Сарысуского района"

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Сарысу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 5 қосымша
2017 -2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 28.11.2017 № 24-2 шешімімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
"Cарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі