О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы"
Решение маслихата Таласского района Жамбылской области от 16 мая 2016 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 мая 2016 года № 3066
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 29 апреля 2016 года № 2-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3057 от 05 мая 2016 года) Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2870, опубликованное в газете "Талас тынысы" 12 января 2016 года № 4 – 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 125 797" заменить цифрами "7 346 475";
цифры "6 340 727" заменить цифрами " 6 561 405";
в подпункте 2):
цифры "7 147 965" заменить цифрами "7 368 643".

"2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 3-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 3066 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 2-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 05 мамырда № 3057 тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2870 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 4 - 5 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 125 797" сандары "7 346 475" сандарымен ауыстырылсын;
"6 340 727" сандары "6 561 405" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 147 965" сандары "7 368 643" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М.Несипбаев
Секретарь маслихата А.Тулебаев
Приложение1 к решению
Таласского районного маслихата
от 16 мая 2016 года №3-2
Приложение1 к решению
Таласского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года №49-3
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Несипбаев
Мәслихат хатшысы А.Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2016 жылғы 16 мамырдағы
№3-2 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№49-3 шешіміне 1- қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

10000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16083
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14215
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16616
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
487863
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138877
005
Государственная адресная социальная помощь
4750
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
90174
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
43953
464
Отдел образования района (города областного значения)
2127
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2127
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309897
002
Программа занятости
136920
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4242
006
Оказание жилищной помощи
75930
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17630
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2291
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28373
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42431
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2080
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35415
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33192
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1007
021
Капитальные расходы государственного органа

10000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
30500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16083
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14215
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16616
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
487863
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138877
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4750
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90174
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
43953
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2127
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2127
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309897
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
136920
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4242
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
75930
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17630
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2291
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28373
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
42431
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2080
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35415
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33192
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1007
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары