О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 5 декабря 2016 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 декабря 2016 года № 3243
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 21 ноября 2016 года № 6-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативно правовых актов № 3226 от 28 ноября 2016 года) Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2870, опубликованное в газете "Талас тынысы" 12 января 2016 года № 4 – 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 565 071" заменить цифрами "7 567 338";
цифры "827 046" заменить цифрами "838 114";
цифры "17 616" заменить цифрами "18 548";
цифры "6 704 701" заменить цифрами "6 694 968";
в подпункте 2):
цифры "7 587 239" заменить цифрами "7 589 506";
в пункте 4:

"2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 10-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 желтоқсанда № 3243 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 28 қарашада № 3226 тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2870 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 4 - 5 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 565 071" сандары "7 567 338" сандарымен ауыстырылсын;
"827 046" сандары "838 114" сандарымен ауыстырылсын;
"17 616" сандары "18 548" сандарымен ауыстырылсын;
"6 704 701" сандары "6 694 968" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 587 239" сандары "7 589 506" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

цифры "17 207" заменить цифрами "16 308".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

"17 207" сандары "16 308" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К.Серимов
Cекретарь маслихата А.Тулебаев
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихата
от 5 декабря 2016 года 10-2
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года 49-3
Категория
Cумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Серимов
Мәслихат хатшысы А.Төлебаев
Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне 1-қосымша
Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49-3 шешіміне 1-қосымша
2016 жылғы арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР