Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 1 февраля 2016 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 марта 2016 года № 2960
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 57 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 наурызда № 2960 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бегалиева Ержана Хыдыровича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Шуского района от
1 февраля 2016 года № 57
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ержан Хыдырұлы Бегалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Дәулет
Шу ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 1 ақпандағы
№ 57 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы

Сноска. Приложение - в редакции постановления Шуского районного акимата Жамбылской области от 29.07.2016 № 314 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).
Наименование дошкольного учреждения
Государственный образовательный заказ (на ребенка) финансируемых за счет Республиканских целевых трансфертов
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), из них финансируемые
За счет республиканских трансфертов (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
За счет республиканских трансфертов (тенге)
Дополнительно выделенные средства из местного бюджета финансируемым из республиканского бюджета (тенге)
За счет местного бюджета (тенге)
1
Мини-центры:

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 29.07.2016 № 314 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (бала саны) Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге), оның ішінде қаржыландыратыны
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Республикалық нысаналыт рансферттер есебінен (теңге)
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын балалақшаларға жергілікті бюджеттен қосымша бөлінетін қаржы
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Шағын орталық: