О внесении изменений в решение XL сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 452 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение II сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2016 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 мая 2016 года № 3781
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XL сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 452 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 6 января 2016 года № 1-2 (22107), "Индустриальная Караганда" от 6 января 2016 года № 1 (21946), в информационно-правовой системе "Әділет" 14 января 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 174750149 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49958657 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 2135983 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4632 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов –122650877 тыс. тенге;
2) затраты – 175041783 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5491114 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 6145650 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 654536 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 5782748 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5782748 тыс. тенге:
поступление займов – 6145650 тыс. тенге;
погашение займов – 785188 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 422286 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Улытауского района – 0 процентов, Актогайского района – 10 процентов, Жанааркинского, Каркаралинского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау - по 50 процентов, города Сатпаев -54 процентов, Абайского района – 55 процентов, города Жезказган – 55 процентов, города Шахтинск – 70 процентов, Нуринского, Осакаровского районов – 75 процентов, Бухар-Жырауского района – 85 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы ХL сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 452 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі II сессиясының № 29 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 3781 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 452 ХL сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3575 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтардағы сандағы "Орталық Қазақстан" №1-2 (22107), 2016 жылғы 6 қаңтардағы "Индустриальная Караганда" № 1 (21946) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 14 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174750149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49958657 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 2135983 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4632 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 122650877 мың теңге;
2) шығындар – 175041783 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5491114 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 6145650 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 654536 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 5782748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5782748 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 6145650 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 785188 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 422286 мың теңге.";
3 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2016 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Ақтоғай ауданына – 10 пайыз, Жаңаарқа, Қарқаралы, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына– 50 пайыздан, Сәтбаев қаласына – 54 пайыз, Абай ауданына – 55 пайыз, Жезқазған қаласына – 55 пайыз, Шахтинск қаласына – 70 пайыз, Нұра, Осакаров аудандарына – 75 пайыздан, Бұқар жырау ауданына – 85 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

2) по социальному налогу:
Улытауского района – 0 процентов, города Сатпаев 1- процент, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – 50 процентов, Актогайского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов – по 70 процентов, Абайского, Бухар-Жырауского районов – по 75 процентов, Жанааркинского района – 90 процентов.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2016 год в сумме 135 000 тыс. тенге.";

2) әлеуметтік салық бойынша:
Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Сәтбаев қаласына – 1 пайыз, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Ақтоғай, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына – 70 пайыздан, Абай, Бұқар жырау аудандарына – 75 пайыздан, Жаңаарқа ауданына – 90 пайыз.";
8 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 135 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";

66370
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3183894
4
Поликлиники
22531130
253
Управление здравоохранения области
22531130
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2429924
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
462000
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
19359206
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
280000
5
Другие виды медицинской помощи
2314022
253
Управление здравоохранения области
2314022
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2263865
029
Областные базы спецмедснабжения
50157
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2203952
253
Управление здравоохранения области
1303242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
160292
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
905162
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18089
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6119
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
36673
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
176907
271
Управление строительства области
900710
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
900710
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5482410
1
Социальное обеспечение
4486206
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2650122
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
530182
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

66370
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3183894
4
Емханалар
22531130
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22531130
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2429924
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
462000
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
19359206
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
280000
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2314022
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2314022
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2263865
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
50157
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2203952
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1303242
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
160292
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
905162
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
18089
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6119
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
36673
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
176907
271
Облыстың құрылыс басқармасы
900710
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
900710
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5482410
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4486206
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2650122
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
530182
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1558998
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
7950
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
524415
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
28577
261
Управление образования области
1800362
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1605963
037
Социальная реабилитация
194399
271
Управление строительства области
35722
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
35722
2
Социальная помощь
330127
256
Управление координации занятости и социальных программ области
330127
003
Социальная поддержка инвалидов
330127
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
666077
256
Управление координации занятости и социальных программ области
521820
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111232
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
164
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
26407
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
67345
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
24341
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
277433
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
14898
263
Управление внутренней политики области
35793
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35793
270
Управление по инспекции труда области
108464
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

1558998
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
7950
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
524415
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28577
261
Облыстың білім басқармасы
1800362
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1605963
037
Әлеуметтік сауықтандыру
194399
271
Облыстың құрылыс басқармасы
35722
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
35722
2
Әлеуметтiк көмек
330127
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
330127
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
330127
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
666077
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
521820
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111232
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
164
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26407
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
67345
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
24341
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
277433
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
14898
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35793
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35793
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
108464
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

108464
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14228413
1
Жилищное хозяйство
10897473
253
Управление здравоохранения области
84380
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
84380
256
Управление координации занятости и социальных программ области
26130
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
26130
261
Управление образования области
59967
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
47263
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12704
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5245
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5245
271
Управление строительства области
10610134
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
57813
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3707167
063
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
6842155
091
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2999
273
Управление культуры, архивов и документации области
75651
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
66669
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8982
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
32405
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

108464
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14228413
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10897473
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
84380
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
84380
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
26130
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26130
261
Облыстың білім басқармасы
59967
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47263
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12704
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5245
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5245
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10610134
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
57813
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3707167
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
6842155
091
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2999
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
75651
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66669
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8982
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
32405
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4283853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
67232
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
950775
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3265846
13
Прочие
25744193
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2943288
275
Управление предпринимательства области
2415928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
63251
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
40000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2049915
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
262762
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
527360
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
527360
9
Прочие
22800905
271
Управление строительства области
778257
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
778257
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
917492
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
917492
299
Управление экономики и финансов области
21105156
012
Резерв местного исполнительного органа области
135000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1176309
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
16338811
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
3455036
14
Обслуживание долга
154109
1
Обслуживание долга
154109

4283853
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67232
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
950775
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3265846
13
Басқалар
25744193
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2943288
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2415928
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63251
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2049915
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
262762
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
527360
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
527360
9
Басқалар
22800905
271
Облыстың құрылыс басқармасы
778257
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
778257
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
917492
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
917492
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
21105156
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
135000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1176309
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16338811
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3455036
14
Борышқа қызмет көрсету
154109
1
Борышқа қызмет көрсету
154109

65223
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
57825
На проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
13745
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
160638
Управление экономики и финансов области
21010243
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
16345627
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1209580
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
3455036
Управление физической культуры и спорта области
1064647
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
655286
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
9361
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
400000
Управление культуры, архивов и документации
779904
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
768049
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
11855
Управление по развитию языков области
5348
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
781
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
4567
Управление по вопросам молодежной политики области
36619
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
31908
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
4711
Управление по инспекции труда области
19899
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
4939
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

65223
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
57825
Дағдарыстық жағдай қаупті тенген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүрзізуге
13745
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
160638
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
21010243
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
16345627
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1209580
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
3455036
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1064647
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
655286
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
9361
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
400000
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
779904
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
768049
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
11855
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
5348
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
781
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
4567
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
36619
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
31908
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
4711
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
19899
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4939
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға

14960
Управление по делам религий области
12070
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
8235
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3835
Управление образования области
8030187
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4364527
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
162342
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
725816
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
2730024
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
20480
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
26998
Управление здравоохранения области
29573282
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
462000
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
6283240
На оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи
18535815
На оказание медицинской помощи онкологическим больным
2842515
На увеличение размера стипендий обучающимся в медицинских организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
48228
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
901470
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
24982
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
475032
Управление координации занятости и социальных программ области
813780
На введение стандартов оказания специальных социальных услуг
26407
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
67345
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

14960
Облыстың дін істері басқармасы
12070
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
8235
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3835
Облыстың білім беру басқармасы
8030187
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4364527
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
162342
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
725816
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2730024
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
20480
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
26998
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
29573282
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
462000
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
6283240
Аудандық маңызы бар және ауылдық және амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілерінің халыққа медициналық көмек көрсетуіне
18535815
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетуге
2842515
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі медициналық білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
48228
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
901470
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
24982
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
475032
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
813780
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге
26407
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
67345
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға

2205
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
11421
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1489626
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
58050
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
170369
На субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельско-хозяйственной техники
935186
Управление земельных отношений области
41665
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1291
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
5878
На изъятия земельных участков для государственных нужд
34496
Управление архитектуры и градостроительства области
7163
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1430
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
5733
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
862117
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1666
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
12307
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
233859
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
46438
На организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
553512
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
10020
На содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства

2205
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
11421
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1489626
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
58050
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
170369
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
935186
Облыстың жер қатынастары басқармасы
41665
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1291
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
5878
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға
34496
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
7163
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1430
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
5733
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
862117
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1666
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
12307
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
233859
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
46438
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
553512
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
10020
Жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға

31256599
в том числе:
Аппарат акима области
43386
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
43386
Управление экономики и финансов области
20970156
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
16338811
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1176309
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
3455036
Управление образования области
4469661
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4364527
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
57871
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
47263
Управление физической культуры и спорта области
463355
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
459794
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3561
Управление культуры, архивов и документации области
66669
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
66669
Управление координации занятости и социальных программ области
332417
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
28577
На введение стандартов оказания специальных социальных услуг
26407
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
277433
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1310315
На жилищно-коммунальное хозяйство
1205328
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13125
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
46438
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
10020
На приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2999
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

31256599
оның ішінде:
Облыс әкімінің аппараты
43386
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
43386
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
20970156
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
16338811
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1176309
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
3455036
Облыстың білім беру басқармасы
4469661
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
4364527
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдардың жүргiзуге облыстардың жергiлiктi атқарушы органдарынан функцияларды берумен байланысты
57871
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
47263
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
463355
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдардың жүргiзуге облыстардың жергiлiктi атқарушы органдарынан функцияларды берумен байланысты
459794
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
3561
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
66669
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
66669
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
332417
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
28577
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге
26407
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
277433
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1310315
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1205328
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
13125
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
46438
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
10020
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға
2999
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға

32405
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3271091
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3053296
На субсидирование пассажирских перевозок по социальнозначимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
212550
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5245
Управление ветеринарии области
239415
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
142957
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
96458
Управление земельных отношений
34496
На изъятие земельных участков для государственных нужд
34496
Управление архитектуры и градостроительства области
40965
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
40965
Управление строительства области
14673
На оформление документов на земельные участки и изготовление технических паспортов
14673
Целевые трансферты на развитие:
15566038
в том числе:
Управление строительства области
11385392
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3707167
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
57813
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
778257
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
6842155
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1724576
На развитие транспортной инфраструктуры
1724576
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2456070
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
1538578
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
917492
Бюджетные кредиты
4236809
в том числе:
Управление строительства области
484734
На проектирование и (или) строительство жилья
484734
Управление экономики и финансов области
489951
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
489951
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3262124
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3262124

32405
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3271091
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі , орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
3053296
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
212550
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
5245
Облыстың ветеринария басқармасы
239415
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
142957
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
96458
Облыстың жер қатынастары басқармасы
34496
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға
34496
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
40965
Облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
40965
Облыстың құрылыс басқармасы
14673
Жер учаскелеріне құжаттарды рәсімдеу және техникалық төлқұжаттарды дайындау
14673
Нысаналы даму трансферттері:
15566038
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
11385392
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
3707167
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
57813
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
778257
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
6842155
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
1724576
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1724576
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2456070
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1538578
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
917492
Бюджеттік кредиттер
4236809
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
484734
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
484734
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
489951
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
489951
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3262124
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
3262124