О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2016 год
Решение II сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2016 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 мая 2016 года № 3800
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области.
2. Решение XL сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 458 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3613, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" 16 января 2016 года № 9-10 (22115) и "Индустриальная Караганда" 16 января 2016 года № 5 (21950) в информационно-правовой системе "Әділет" 19 января 2016 года), признать утратившим силу.

Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2016 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі II сессиясының № 31 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 тамызда № 3800 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 487-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы XL сессиясының "Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн төлемақы ставкалары туралы" № 458 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3613 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 9-10 (22115) "Орталық Қазақстан" және 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 5 (21950) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 19 қаңтарда жарияланған), күші жойылған деп танылсын.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.) и на заместителя акима области (Мамалинов Ш.К.).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Адекенов
Секретарь областного маслихата Р. Абдикеров
Утверждены
решением II сессии
Карагандинского областного маслихата
от 28 апреля 2016 года № 31
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2016 год
№ пп
Вид специального водопользования
Единица измерения
Базовая ставка, тенге

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) және облыс әкімінің орынбасарына (Ш.Қ. Мамалинов) жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Әдекенов
Облыстық мәслихат хатшысы Р. Әбдікеров
Қарағанды облыстық мәслихатының
II сессиясының 2016 жылғы
28 сәуірдегі №31 шешімімен
бекітілген
Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2016 жылға арналған төлемақы ставкалары
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшеу бірлігі
Базалықставка, теңге
Инфляция