О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Карагандинской области от 6 июня 2016 года № 39/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2016 года № 3902. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 03.07.2020 № 41/04 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 19 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра культуры и спорта Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13402) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года № 45/08 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3414, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 8 октября 2015 года № 160-161 (22043), "Индустриальная Караганда" от 8 октября 2015 года № 139 (21890), информационно-правовой системе "Әділет" 7 октября 2015 года) следующие изменения:
1) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории", утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья", утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.

"Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 39/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3902 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 03.07.2020 № 41/04 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы мәдениет және спорт Министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 19 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт Министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13402 болып тіркелген) сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 45/08 "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3414 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қазандағы № 160-161 (22043) "Орталық Қазақстан", 2015 жылғы 8 қазандағы № 139 (21890) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2015 жылы 7 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жаряланған) келесі өзгерістер еңгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков
Приложение 1 к
постановлению акимата
Карагандинской области
От 6 июля 2016 года
№ 39/02
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 12 августа 2016 года
№ 45/08
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Карагандинской области" (далее – услугодатель) в соответствии со Стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории", утвержденным приказом Министра культуры спорта Республики Казахстан от 17апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11276), (далее – стандарт).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через: Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее–Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результатом государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории (далее - удостоверение или копия приказа).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы "06" шілдедегі
№ 39/02
қаулысына 1 қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 12 тамыздағы
№ 45/08 қаулысымен
бекітілді
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11276 болып тіркелген) "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі (бұдан әрі –қызмет көрсетуші).
Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтініш қабылдау және олардың нәтижелерін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі спорттық разряд беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік немесе спорттық разрядты, біліктілік санатты (бұдан әрі – куәлік немесе бұйрықтың көшірмесі) беру туралы бұйрықтың көшірмесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсынудың нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы

4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги являются документы от физического лица (далее – услугополучателя), предусмотренные пунктом 9 стандарта, принятые Государственной корпорацией.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственой услуги с указанием длительности выполнения:
1) прием и регистрация электронных копий документов, соответствующих пункту 9 стандарта, ответственным исполнителем услугодателя в Автоматизированном рабочем месте государственного органа в интегрированной информационной системе Государственной корпорации (далее – АРМ ГО ИИС Государственной корпорации)- 15 минут.
Результат - зарегистрированные документы;
2) подготовка документов услугополучателя для рассмотрения на заседании комиссии по присвоению спортивных разрядов и квалификационных категорий (далее – комиссия)ответственным исполнителем -восемнадцать календарных дней.
Результат - документы, соответствующие пункту 9 стандарта;
3) рассмотрение документов и подписание протокола заседания комиссии - один календарный день.
Результат - подписанный протокол заседания комиссии;
4) подготовка, подписание и регистрация приказа услугодателя о присвоении спортивных званий и квалификационных категорий (далее – приказ) -три календарных дня.
Результат - утвержденный приказ;
5) изготовлениеудостоверения и (или) копии приказа о присвоении спортивных разрядов и квалификационных категорий ответственным исполнителем услугодателя–два календарных дня.
Результат - готовые удостоверения и (или) копия приказа;
6) отправка удостоверенияи (или) копии приказа в Государственную корпорацию – четыре календарных дня.
Результат - исходящий номер запроса.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный исполнитель услугодателя;
2) члены комиссии;
3) руководитель управления, руководство услугодателя;
4) канцелярия услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием и регистрация копии документов ответственным исполнителем услугодателя,15 минут;
2) после регистрации документов осуществление в течение восемнадцати календарных дней ответственным исполнителем подготовки документов услугополучателя для рассмотрения членами комиссии;

4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша тәртіптің негізі болып Мемлекеттік корпорацияның қабылдаған стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды жеке тұлғаның (бұдан әрі – қызмет алушы) тапсыруы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны және оның нәтижесі, оны орындау ұзақтығы:
1) жауапты орындаушының стандарттың 9-тармағына сәйкес келетін құжаттардың электрондық көшірмесін Мемлекеттік корпорация ықпалдастырылған ақпараттық жүйе мемлекеттік органның автоматтандырылған жұмыс орнына (бұдан әрі - мемлекеттік корпорация ЫАЖ МО АЖО) қабылдауы және тіркеуі – 15 минут.
Нәтижесі – тіркелген құжаттар;
2) құжаттарды тіркегеннен кейін жауапты орындаушы қызмет алушының құжаттарын спорттық разрядтар мен санаттарды беру жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия) отырысына қарау үшін дайындау – күнтізбелік он сегіз күнішінде жүзеге асырылады.
Нәтижесі – стандарттың 9-тармағына сәйкес келетін құжаттар;
3) құжаттарды қарау және комиссия отырысы хаттамасының құжаттарына қол қою - 1 күнтізбелік күнішінде жүзеге асырылады.
Нәтижесі – комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы;
4) қызмет берушінің спорттық атақтар мен біліктілік санаттарды беру туралы бұйрығын (бұдан әрі – бұйрық) дайындау, қол қою және тіркеу - күнтізбелік үш күн ішінде жүзеге асырылады.
Нәтижесі – бекітілген бұйрық;
5) қызмет берушінің жауапты орындаушысы спорттық разрядтар мен біліктілік санаттарды беру туралы куәлікті және (немесе) бұйрықтардың көшімелерін жасауды – күнтізбелік екі күн ішінде жүзеге асырады.
Нәтижесі – дайын куәліктер және (немесе) бұйрықтың көшірмесі;
6) куәлікті және (немесе) бұйрықтың көшірмесін Мемлекеттік корпорацияға тапсыру үшін жіберуді – күнтізбелік төрт күн ішінде жүзеге асырады.
Нәтижесі – сұрау салудың шығыс номері.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) өзара іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) қызмет берушінің жауапты орындаушысы;
2) комиссия мүшелері;
3) басқарма басшысы, қызмет берушінің басшылығы;
4) қызмет берушінің кеңсесі.
7. Әрбір рәсімнің ұзақтығы көрсетілген құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдың) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерінің құжаттар көшірмелерін қабылдау және тіркеуі -15 минут;
2) құжаттарды тіркеген соң күнтізбелік он сегіз күн ішінде жауапты қызметкер көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын спорттық атақтарды және біліктілік санаттарды беру жөніндегі комиссияның отырысына қарау үшін дайындауды жүзеге асыру;

3) при поступлении документов в комиссию - рассмотрение документов услугополучателя и подписание протокола заседания комиссии членами комиссии в течение одного календарного дня;
4) на основании протокола заседания комиссии - подготовка, подписание и регистрация приказа услугодателя о присвоении спортивных разрядов и квалификационных категорий (далее – приказ) в течение трех календарных дней;
5) на основании утвержденного приказа - изготовление удостоверения и (или) копии приказа и передача в канцелярию услугодателя ответственным исполнителем в течении двух календарных дней;
6) отправка удостоверения и (или) копии приказа в Государственную корпорацию сотрудником канцелярии в течении четырех календарных дней.
3. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) для получения услуги услугополучатель обращается в Государственную корпорациюв порядке "электронной очереди" без ускоренного обслуживания. При необходимости услугополучатель имеет возможность "бронирования" электронной очереди посредством портала;
2) работник Государственной корпорации в течение 15 минут проверяет правильность заполнения заявлений и полноту пакета документов и выдает услугополучателю соответствующую расписку с описью принятых документов, отметкой о дате приема документов указанным органом и датой планируемой выдачи результата
В случае предоставления услугополучателем не полного пакета документов, работник Государственнойкорпорации отказывает в приеме заявления.
9. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственнуюкорпорацию, его длительность:
1) для получения результата оказания государственной услуги услугополучатель с распиской, которая была ему вручена при подаче заявления, обращается в Государственную корпорацию;
2) работник Государственной корпорации в течение 15 минут выдает услугополучателю удостоверение и (или) копию приказа.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) Государственной корпорации и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет–ресурсе услугодателя.
Приложение
к Регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов:
кандидат в мастера спорта Республики Казахстан,
спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий:
тренер высшего уровня квалификации первой категории,
тренер среднего уровня квалификации первой категории,
методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории,
инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории,
спортивный судья первой категории"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
*СФЕ - структурно - функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, Государственной корпорации, веб-портала "электронного правительства";
Приложение 2 к
постановлению акимата
Карагандинской области
От 6 июля 2016 года

3) құжаттар комиссия отырысына келіп түскен кезде, құжаттарды қарау және күнтізбелік бір күн ішінде комиссия отырысының хаттамасына қол қою;
4) комиссия отырысының хаттамасы негізінде - көрсетілетін қызметті берушінің спорттық атақтарды және біліктілік санаттарды беру туралы бұйрықты (бұдан әрі - бұйрық) дайындап, қол қойып және тіркеу – күнтізбелік үш күн ішінде жүзеге асырылады;
5) бекітілген бұйрықтың негізінде - қызметті берушінің жауапты қызметкерінің бұйрық негізінде куәлікті және (немесе) бұйрықтың көшірмесін кеңсеге рәсімдеуі және тапсыруы – күнтізбелік екі күн ішінде;
6) дайын куәлікті және (немесе) бұйрықтың көшірмесін қызмет берушінің кеңсе қызметкерінің мемлекеттік корпорацияға жіберуі – күнтізбелік төрт күн ішінде.
4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұратуын өңдеу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы
Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді және қабылдау "электрондық кезек" тәртібімен жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады. Қажеттілігіне байланысты портал арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының электрондық кезекті "брондауына" болады;
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері 15 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушы құжаттарының толтыру дұрыстығын және толықтығын тексереді және жоспарланған нәтижені беру күні туралы белгі қоя отырып, көрсетілетін қызметті алушыға қолхат береді.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін алу үшін көрсетілетін қызметті алушы өтініш өзіне бергендегі қолхатын ұсына отырып, Мемлекеттік корпорацияға өтініш жасайды;
2) 15 минут ішінде Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға куәлікті және (немесе) бұйрықтың көшірмесін береді.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының рәсімдері (іс-қимылдары) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге көрсетілген қызметті берушілермен және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат,
1-разрядты спортшы cпорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi
бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты
спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат,
1-разрядты спортшы cпорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта
деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi
санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы "06" шілдедегі